» »

WEF - World Economic Forum

WEF - World Economic Forum

1 2 3
4
5

Daniel ::

Kruha in iger.

Narodu je pač treba predstaviti novega sovražnika, da lahko zasebna letala in jahte mogotcev še naprej opravljajo svoje poslanstvo.

Kayzon ::

Ja zadnja leta smo sli od BLM > COVID > RUSIJA

Me zanima kaj bo TRENDING po vojni z ukrajino :|

driver_x ::

A. Smith je izjavil:

Vse lepo in prav, kar si napisal. Ampak prav bogatuni v WEF se taaaakoooo zavzemajo za naravo, da se zaradi njihovega vpliva po EU državah (npr. v Franciji) ukinja polete znotraj države. Jaz sem za to, da lahko furam avdija z zjebanim filtrom, če se že tile smrduhi dvolični v Davos pripeljejo s privat letali. Če se bodo oni še naprej vozili s privat letali, meni bodo pa dizel Avdija prepovedali furat, potem naj jih pa kilav pes po*uka, ogabneže dvolične nagravžne. Kapiš?


Nimaš prav. Njih je komaj kašen odstotek celotnega prebivalstva in če se vozijo z jahtami in zasebnimi letali je to le pljunek v morje napram temu, ker mi naredimo izpustov. Ko se rešujejo okoljski problemi, se uporablja enak pristop, kakor povsod drugje: najprej se lotiš največjih problemov. In to prav gotovo ni teh par ljudi in njihova letala, ampak vse ostalo.

redtech ::

A se ti jočeš za njih. :)

105M jahta, ki jih v DE klepajo po tekočem traku ima tank spodi 1M litrov, 1000L+/h

Najbolj revni imajo najmanj izpusta tudi, če olje kuri zraven.

Slopek ::

driver_x je izjavil:

A. Smith je izjavil:

Vse lepo in prav, kar si napisal. Ampak prav bogatuni v WEF se taaaakoooo zavzemajo za naravo, da se zaradi njihovega vpliva po EU državah (npr. v Franciji) ukinja polete znotraj države. Jaz sem za to, da lahko furam avdija z zjebanim filtrom, če se že tile smrduhi dvolični v Davos pripeljejo s privat letali. Če se bodo oni še naprej vozili s privat letali, meni bodo pa dizel Avdija prepovedali furat, potem naj jih pa kilav pes po*uka, ogabneže dvolične nagravžne. Kapiš?


Nimaš prav. Njih je komaj kašen odstotek celotnega prebivalstva in če se vozijo z jahtami in zasebnimi letali je to le pljunek v morje napram temu, ker mi naredimo izpustov. Ko se rešujejo okoljski problemi, se uporablja enak pristop, kakor povsod drugje: najprej se lotiš največjih problemov. In to prav gotovo ni teh par ljudi in njihova letala, ampak vse ostalo.

Ti to resno? Oni si lastijo industrijo onesnaževanja. In ja, oni so največji problem, saj si lastijo sistem.
Tanja ti pošilja koš poljubčkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

driver_x ::

A. Smith je izjavil:


Zakaj bi mene brigalo, kako potujejo v Afriki? WEF se vtika v MOJE svoboščine, MENI pridiga zeleno sranje sami pa živijo kakor jim paše.


Tvoje svoboščine veljajo samo toliko, dokler ne posegajo v svoboščine drugih. In dihanje čistega zraka je nedvomno pomembnejše od tvoje pravice do starega dizla.

kamiKaZaA je izjavil:

Pat_MaGroin je izjavil:

Zmaga pa tale.

EU hoce uvesti carbón tax na avione, torej vsaj Ryanair let bi clovek placal davek.

EU zakon predvideva eno izjemo: zasebna letala bi bila izvzeta plačila davka.

Can't make this shit up.

Pa to je to o čem govorim. Elita dela na tem, da podraži lete. Posledično bi "navadni" ljudje manj potovali. In to je končni cilj elite, da ona potuje z letali za navadno rajo pa bo avtobus ali vlak, ker si bo letalo le redkokdo lahko privoščil. In takšne stvari se pogovarjajo med drugim v tem Davosu in kaj hitro potem celi svet (politika) sledi tem njihovim planom...


Poglej si, koliko je procentualno letov zasebnih letal in boš videl, da je to le pljunek v morje. Če zasebna letala v celoti prepovemo, ne bomo dosegli čisto nič. Poleg tega pa ta letala uporabljajo ljudje, ki počnejo pomembne stvari in je njihov čas precej dragocenejši od tvojega. Če greš ti z vlakom na dopust, bodo od tega same koristi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: driver_x ()

driver_x ::

kamiKaZaA je izjavil:

Še ena zanimivost. Bogate svinje (elita) se dobijo januarja pri koritu (v Davosu) in dogovorijo za določeno sranje v svetu (mediji nam sicer prodajajo, da se tam dobijo, da rešujejo svet ;((). Potem pa sledijo ukrepi v februarju ali marcu. Pa poglejmo malo skozi zgodovino, kaj se je začelo februarja-marca.

marec 2003 - invazija (napad) na Irak
marec 2009 - začetek pLandemije prašičje gripe
marec 2011 - invazija (napad) na Libijo
marec 2015 - začne se "global warming"
marec 2018 - ker global warming ne doseže učinka, vključi v to akcijo not Greto
marec 2020 - po celem svetu se razglasi Covid pLandemija in še do danes ni preklicana
februar 2022 - invazija (napad) na Ukrajino

A ni to zanimivo, da vedno ko na začetku leta elita doreče določene stvari v januarju (Davos - WEF), se potem ta njihov plan začne uresničevati s koncem februarja do najkasneje sredine marca?

Torej lahko naslednje večje sranje pričakujemo februarja-marca 2023 ali februarja-marca 2024 ali pa najkasneje februarja-marca 2025. Termin torej imamo. Remember the date; february-march.

@T440 - samo sestanek ja. Vse ostalo pa kar se potem zgodi februarja-marca pa je zgolj naključje. Pol pa svizec zavije čokolado v folijo...


Kaj si pa mislil? A da bodo take pomembne zadeve dorekli pijančki v kakšnem vaškem bifeju? A ni čisto logično, da o teh zadevah odločajo tisti, ki imajo vpliv. Midva se lahko zmeniva karkoli, pa ne bo iz tega nič.

kamiKaZaA je izjavil:

CiClon je izjavil:

A ni zanimivo, da za to elito, ki vleče vse niti iz ozadja, ve že vsak bumbar v komentarjih članka na 24ur in slotechu? Mora biti super inteligentna in konspirativna elita, da še v zakotni slovenski vukojebini vsak bumbar ve, kje se dobivajo, kdo se dobiva, kaj planirajo itd.

Temu se reče, da maske počasi padajo in da se narod prebuja, ko več ne verjame medijem, da se elita dobiva na sestankih za dobrobit sveta. In pripravlja se teren za kaznovanje vseh teh njihovih svinjarij. Le dovolj kritične mase se nas more zbrati. >:D

Wake up call! Pol pa rom-pom-pom... >:D


In kaj misliš da bo potem, ko se bo "narod prebudil"? Kdo ti bo pa delo dal, kredit za hišo, hrano za v usta in podobno? Sprijazni se, si popolnoma nepomemben in o tebi odločajo drugi. To ni nobena skrivnost in odkril nisi nil novega, ko si prišel do takega spoznanja. Pa tudi, če bi se zgodil globalni preobrat, kaj misliš da bi se zgodilo, ko bi vajeti dobili v roke tebi podobni? Si sploh kdaj pomislil na to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: driver_x ()

A. Smith ::

driver_x je izjavil:

Tvoje svoboščine veljajo samo toliko, dokler ne posegajo v svoboščine drugih. In dihanje čistega zraka je nedvomno pomembnejše od tvoje pravice do starega dizla.

1. In zakaj bi bili lastniki reaktivcev iz tega izvzeti? Zato, ker ti tako praviš?

2. A nisi ti nek commie tip? Pa bi dal bogatašem več pravic, ker so bogataši?!

Pa ne me narobe razumet, sem zagovornik kapitalizma. Samo ne takega, kjer ima bogataš po zakonu več pravic. Če to zagovarjaš, potem je s tabo nekaj zelo narobe.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

driver_x ::

sbawe64 je izjavil:

papasmrk je izjavil:

Ne vem kakšno težo in pomembnost ima WEF in izjave udeležencev,a meni vseeno izstopa oseba Yuval Noah Harari. Nekatere njegove misli in ideje o svetovni ureditvi so preprosto nore in utopične.

Golob ga ima za svojega vzornika.


Če ga ima res, potem je (Golob) precej omejen.

driver_x ::

A. Smith je izjavil:

driver_x je izjavil:

Tvoje svoboščine veljajo samo toliko, dokler ne posegajo v svoboščine drugih. In dihanje čistega zraka je nedvomno pomembnejše od tvoje pravice do starega dizla.

1. In zakaj bi bili lastniki reaktivcev iz tega izvzeti? Zato, ker ti tako praviš?

2. A nisi ti nek commie tip? Pa bi dal bogatašem več pravic, ker so bogataši?!

Pa ne me narobe razumet, sem zagovornik kapitalizma. Samo ne takega, kjer ima bogataš po zakonu več pravic. Če to zagovarjaš, potem je s tabo nekaj zelo narobe.


Pomembni in vplivni ljudje (predsedniki držav, vlad, parlamentov; ministri in podobni; lastniki korporacij, ...) so pač pomembnejši od nas in zato je čisto normalno, da uporabljajo učinkovitejše oblike prevoza. Tudi če to pomeni samo 21km z letalom.

Slopek je izjavil:

Ti to resno? Oni si lastijo industrijo onesnaževanja. In ja, oni so največji problem, saj si lastijo sistem.


Evo, saj razumeš situacijo.

Ko smo že pri kratkih poleti: tudi ta glavni od Greanpeacea se je v službo vozil z zasebnim helikopterjem. Njegov čas je pač dragocen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: driver_x ()

Daniel ::

Torej je rek "zgledi vlečejo" mrtev in imamo samo še "Delaj kar ti govorim in ne kar delam". Fino fino, še dodatno razslojevanje.

driver_x ::

Vsi enaki smo bili v komunizmu. Tega pa menda nočemo več.

Daniel ::

Samo za priviligirane, ker tokrat bojo pa čisto zares rešili svet. Doslej so se pač zgolj malo hecali, zdaj pa bo, zato so oni izvzeti.

kamiKaZaA ::

@sammy73 je točno takšen kot si želi elita, da bi bili vsi. Ko bi rekli odpovej se mesu in jej čričke namesto mesa, sammy73 to stori. Ne potuj z letalom, sammy73 gre v Španijo z vlakom in porabi 3 dni v eno smer, 1 dan dopustuje in potem 3 dni nazaj, ter je 7 dni dopusta mimo. V javnost pride informacija o pedofiliji elite, sammy73 ploska in trdi, da so oni več vredni kot mi in si zaslužijo, da imajo takšne ogrije z mladoletnimi...

Če bi že danes imeli "social score" točke, bi si sammy73 zaslužil ogromno točk na svojem profilu za teh nekaj zadnjih svojih vpisov in bi jih lahko vnovčil v trgovini za pol kile mesa in bi po 3,5 mesecih jedel spet šnicl namesto čričkov in ščurkov. Krasni novi svet nas čaka, če ne bo prišlo do upora...

jest10 ::

driver_x je izjavil:



Pomembni in vplivni ljudje (predsedniki držav, vlad, parlamentov; ministri in podobni; lastniki korporacij, ...) so pač pomembnejši od nas in zato je čisto normalno, da uporabljajo učinkovitejše oblike prevoza. Tudi če to pomeni samo 21km z letalom.


No 21km z letalom ni učinkoviteši prevoz, kot če bi to pot naredil v limuzini. Z letalom zabiješ veliko več časa, ter itak nisi dostavljen pred vrata dogodka.

Miki N ::

Edina prihodnost, ki skrbi ta folk je njihova lastna - kaka skrb za planet prosim. Tipičen Wefovski tehnokrat je boomer, ki se je malo zakalkuliral, ko je mislil, da bo živel večno ... zato imaš potem toliko novic o nekih čudežnih terapijah proti staranju, transhumanizmu in ostalih fintah kako pretentati Matildo. Ta folk se patološko boji umreti oziroma so obsedeni z lastno varnostjo vseh oblik ... dobrobit ovčk jih zanima zgolj toliko, koliko se jim zdi, da bi jim lahko omogočalo bolj oblazinjen svet.

.. kar bi se dalo s pridom izkoristiti. Se pravi se niti ne bi rabil pozabavati z vsem, samo s kakim eksemplarično. >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Slopek ::

Sammy73, za razliko od tebe res razumem situacijo in nikakor ne opravičujem teh luciferijancev, ki delajo vse na tem, da je kot je.
Green peace? Dej bodo resen no. Hitreje kot se ti zate pomembni ljudje premikajo, večja je škoda.

driver_x ::

kamiKaZaA je izjavil:

@sammy73 je točno takšen kot si želi elita, da bi bili vsi. Ko bi rekli odpovej se mesu in jej čričke namesto mesa, sammy73 to stori. Ne potuj z letalom, sammy73 gre v Španijo z vlakom in porabi 3 dni v eno smer, 1 dan dopustuje in potem 3 dni nazaj, ter je 7 dni dopusta mimo. V javnost pride informacija o pedofiliji elite, sammy73 ploska in trdi, da so oni več vredni kot mi in si zaslužijo, da imajo takšne ogrije z mladoletnimi...

Če bi že danes imeli "social score" točke, bi si sammy73 zaslužil ogromno točk na svojem profilu za teh nekaj zadnjih svojih vpisov in bi jih lahko vnovčil v trgovini za pol kile mesa in bi po 3,5 mesecih jedel spet šnicl namesto čričkov in ščurkov. Krasni novi svet nas čaka, če ne bo prišlo do upora...


Glede vlaka in prevozom: jaz bi tudi raje potoval z zasebnim letalom, ampak v dobrobit celotne družbe se bomo morali določenim stvarem odpovedati. Še zmeraj je bolje, da se peljemo z vlakom, kakor da se sploh ne moremo, ker se nimamo kam peljati. Naša prihodnost je odvisna od tega, kako bomo posamezniki egoistični. Ali bomo vsi živeli v zastrupljenem okolju, zato da se boš lahko ti mastil z zrezki? Si mar ne želimo čistejšega okolja in boljšega življenja? Zato pa o tem odločajo ljudje, ki jih ti imenuješ "elita". Razlika med njimi in tabo je v tem, da so oni precej manj egoistični od tebe in gledajo precej bolj za skupno dobro. Saj vendar ves čas zatrjuješ, da se nisi pripravljen odpovedati ničemur. Kot sem že napisal: kaj misliš da bi se zgodilo v primeru upora, ko bi besedo dobili tebi podobni egoisti? V par letih bi uničili še to, kar imamo. Upor bi le eno elito zamenjal z drugo. In nova bi bila precej bolj nasilna. Ironično je pa to, da bi bil ti v novi ureditvi precej na slabšem, saj še noben preobrat v zgodovini ni prinesel nič dobrega običajnim ljudem, le nove elite naplavi.

driver_x ::

Slopek je izjavil:

Sammy73, za razliko od tebe res razumem situacijo in nikakor ne opravičujem teh luciferijancev, ki delajo vse na tem, da je kot je.


In kako naj bi bilo po tvoje? Imaš kakšen predlog?

A. Smith ::

driver_x je izjavil:

A. Smith je izjavil:

Pa ne me narobe razumet, sem zagovornik kapitalizma. Samo ne takega, kjer ima bogataš po zakonu več pravic. Če to zagovarjaš, potem je s tabo nekaj zelo narobe.


Pomembni in vplivni ljudje (predsedniki držav, vlad, parlamentov; ministri in podobni; lastniki korporacij, ...) so pač pomembnejši od nas in zato je čisto normalno, da uporabljajo učinkovitejše oblike prevoza. Tudi če to pomeni samo 21km z letalom.


Orwell se ti pa ves čas reži v faco. Štiri noge dobro, dve nogi slabo! Ne, ne, ne ... štiri noge slabo! Dvoličnost in hinavščino so pri pripadnikih levice razkrinkali že 80 in več let nazaj.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

c3p0 ::

Kayzon je izjavil:

Ja zadnja leta smo sli od BLM > COVID > RUSIJA

Me zanima kaj bo TRENDING po vojni z ukrajino :|


Skrajni tinfoil hati pravijo, da bo fake alien invazija.

driver_x je izjavil:


Poglej si, koliko je procentualno letov zasebnih letal in boš videl, da je to le pljunek v morje. Če zasebna letala v celoti prepovemo, ne bomo dosegli čisto nič. Poleg tega pa ta letala uporabljajo ljudje, ki počnejo pomembne stvari in je njihov čas precej dragocenejši od tvojega. Če greš ti z vlakom na dopust, bodo od tega same koristi.


Ti si mokre sanje Švaba.

To potem lahko vsak zase reče zase, da ima neznaten vpliv in lahko dela kar želi.

Tudi če so ti ljudje zelo pomembni, "elite", "our betters" ipd., baje so iznašli že videokonference in bi s tem lahko dali dober zgled vsem, da se ne rabi potovat za obisk konference.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

c3p0 ::

driver_x je izjavil:


Pomembni in vplivni ljudje (predsedniki držav, vlad, parlamentov; ministri in podobni; lastniki korporacij, ...) so pač pomembnejši od nas in zato je čisto normalno, da uporabljajo učinkovitejše oblike prevoza. Tudi če to pomeni samo 21km z letalom.



Oh stop it! Klaus jizza po celi sobi, ko to bere, kljub visokim letom.

driver_x ::

c3p0 je izjavil:

To potem lahko vsak zase reče zase, da ima neznaten vpliv in lahko dela kar želi.


Ne, ne more. Bo kakšna škoda, še se Kamikaza pelje z busom namesto z avtom?

Utk ::

Če so tako pomembni, bi pač lahko prenesli nek dodaten strošek, davek, tako kot vsi ostali, a ne?
In 3/4 privat letov ni strašno pomembnih ljudi, oz. vsaj ne na strašno pomembnih poteh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

driver_x ::

Ampak oni že itak plačajo za več velikostnih razredov več davka od ostalih ljudi. Tisti drobiž od zasebnih letov se ne bi poznal ne njim, ne državnim blagajnam, samo nepotrebno administracijo bi pomenil.

kamiKaZaA ::

driver_x je izjavil:

Razlika med njimi in tabo je v tem, da so oni precej manj egoistični od tebe in gledajo precej bolj za skupno dobro. Saj vendar ves čas zatrjuješ, da se nisi pripravljen odpovedati ničemur.

Čakaj, čakaj jaz sem egoist, ker se nisem pripravljen odpovedati mogoče 1x letno ali 1x na 2 leti letalu za dopust (namesto uporabiti vlak za dopust), oni ki pa potujejo mesečno par krat pa niso egoisti? Torej po tvoje večkrat uporabljaš letalo, manj je egoista v tebi? :))

In zakaj bi se jaz vsemu odpovedal, če vem, da se elita ne bo odpovedala ničemur? Pravila glede ogljičnega odtisa naj bodo za vse enaka ali pa naj jih ne bo! Torej ali vsi gremo sedaj jesti čričke in ščurke ali pa ostane kot je bilo do sedaj, kjer se vsak sam odloči kaj bo jedel.

kamiKaZaA ::

@sammy73 - glede moje egoističnosti. Letos poleti grem na koncert v Budimpešto in se bo tudi ostalo par dni v Budimpešti. Pot 350 kilometrov. Uporabil se bo avto oz. dva. Morje na jugu Španije. Pot 1900 kilometrov. Uporabilo se bo letalo (karte že lani kupljene). Če bi kdo iz te ne egoistične elite imel taka dva dopusta bi v obeh primerih uporabil letalo in ustvaril bistveno večji ogljični odtis kot pa če enkrat za kratko razdaljo uporabiš avto, za tisto daljšo pa letalo. ;)

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

driver_x je izjavil:

Ampak oni že itak plačajo za več velikostnih razredov več davka od ostalih ljudi. Tisti drobiž od zasebnih letov se ne bi poznal ne njim, ne državnim blagajnam, samo nepotrebno administracijo bi pomenil.


Laž, s katero fopajo naivne tvojega kova. Oni imajo zadeve blazno optimizirane in sredstva za to. Se ne bi čudil, če marsikateri od njih ne plača nič davka.

driver_x je izjavil:

c3p0 je izjavil:

To potem lahko vsak zase reče zase, da ima neznaten vpliv in lahko dela kar želi.


Ne, ne more. Bo kakšna škoda, še se Kamikaza pelje z busom namesto z avtom?


Bo kakšna škoda, če svoje velepomembne konference izvedejo preko zooma, namesto, da se 21km pelje z jetom (kar ti podpiraš)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

kamiKaZaA ::

c3p0 je izjavil:

driver_x je izjavil:

Ampak oni že itak plačajo za več velikostnih razredov več davka od ostalih ljudi. Tisti drobiž od zasebnih letov se ne bi poznal ne njim, ne državnim blagajnam, samo nepotrebno administracijo bi pomenil.


Laž, s katero fopajo naivne tvojega kova. Oni imajo zadeve blazno optimizirane in sredstva za to. Se ne bi čudil, če marsikateri od njih ne plača nič davka.

+1

Za Muska je bil parimi dnevi članek, da je v letu 2021 ali 2022 (pozabil leto) plačal le 3% davka na celoten zaslužek v tistem letu. Nam pa trgajo od 40% naprej od zaslužka. Tu se vidi, kakšen sistem je elita ustvarila, kjer preko davčnih oaz optimizirajo davke, da na koncu plačajo smešnih 3% zaslužka.

In zato tudi beremo članke, da v Angliji čistilka plača več procentov od svojega zaslužka kot pa en multi-milijarder.

driver_x ::

Kako prikladno, da nisi omenil, da tisti 3% Muska pomenijo več denarja, kakor 95% ostalih skupaj.

kamiKaZaA je izjavil:

In zakaj bi se jaz vsemu odpovedal, če vem, da se elita ne bo odpovedala ničemur? Pravila glede ogljičnega odtisa naj bodo za vse enaka ali pa naj jih ne bo! Torej ali vsi gremo sedaj jesti čričke in ščurke ali pa ostane kot je bilo do sedaj, kjer se vsak sam odloči kaj bo jedel.


Teh, ki jih imenuješ elita, je komaj za kakšen odstotek celotnega prebivalstva. Tudi če bi popolnoma prenehali jesti in se voziti naokrog, se to ne bi poznalo nikjer. Zakaj bi torej reševali problem, ki ga sploh ni? Problem je nas preostalih 99%. Sicer pa kobilice sploh niso slabe, priporočam da jih kdaj preizkusiš. Zadnje čase je govora tudi o tem, da bi v hrano reciklirali človeške iztrebke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: driver_x ()

kamiKaZaA ::

driver_x je izjavil:


Zadnje čase je govora tudi o tem, da bi v hrano reciklirali človeške iztrebke.

OK, dovolj infotov imamo sedaj. Več kot očitno si začel trolati to temo (sicer sem že takoj včeraj, ko so se pojavili tvoji vpisi, pomislil najprej na to). Zaključujem debato s teboj, ti pa še naprej trolaj to temo. ;)

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

No ja, zdaj nas hočejo prepričati, naj jemo črve, da se bo zemlja nehala segrevati.

Kdo je lahko tako butast, da temu verjame?

No, glede na poste tukaj, veliko...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

driver_x ::

kamiKaZaA je izjavil:

driver_x je izjavil:


Zadnje čase je govora tudi o tem, da bi v hrano reciklirali človeške iztrebke.

OK, dovolj infotov imamo sedaj. Več kot očitno si začel trolati to temo (sicer sem že takoj včeraj, ko so se pojavili tvoji vpisi, pomislil najprej na to). Zaključujem debato s teboj, ti pa še naprej trolaj to temo. ;)


Hvala, bilo je zabavno, adijo.

sbawe64 ::

Kayzon je izjavil:

Ja zadnja leta smo sli od BLM > COVID > RUSIJA

Me zanima kaj bo TRENDING po vojni z ukrajino :|

Čajna.
2020 is new 1984
Corona World order

Slopek ::

Invictus je izjavil:

No ja, zdaj nas hočejo prepričati, naj jemo črve, da se bo zemlja nehala segrevati.

Kdo je lahko tako butast, da temu verjame?

No, glede na poste tukaj, veliko...

Ja, na žalost res. Je že nekdo napisal, da ta "kregarija" presega vse druge na forumu. Vsaj po bizarnosti. Kako lahko nekdo zagovarja WEF agendo, mi je popolnoma neznanka. Res!
Celo zabavno se zdi nekaterim, ko nam elita servira črve, sami bodo pa steake natepavali. Kako zabavno!

PacificBlue ::

Slopek je izjavil:

Invictus je izjavil:

No ja, zdaj nas hočejo prepričati, naj jemo črve, da se bo zemlja nehala segrevati.

Kdo je lahko tako butast, da temu verjame?

No, glede na poste tukaj, veliko...

Ja, na žalost res. Je že nekdo napisal, da ta "kregarija" presega vse druge na forumu. Vsaj po bizarnosti. Kako lahko nekdo zagovarja WEF agendo, mi je popolnoma neznanka. Res!
Celo zabavno se zdi nekaterim, ko nam elita servira črve, sami bodo pa steake natepavali. Kako zabavno!


V filmu Snowpiercer, jedo nizji sloji proteinske tablice iz žuželk. Njami.
Ta agenda vsiljuje ideje tudi skozi filme..
Folk je treba mal poneumit..s pomocjo algoritmov in uporabo socialnih omrezij..
Mogoce zato na zahodu lahk vidiš vsako neumnost na Tiktoku..na Kitajskem pa so omejitve in gledaš sam stvari, ki so bolj lepsega moralnega znacaja. Kitajska je po eni strani tud model za NWO. Sam prej je treba zahod unicit..

kamiKaZaA ::

PacificBlue je izjavil:


V filmu Snowpiercer, jedo nizji sloji proteinske tablice iz žuželk. Njami.
Ta agenda vsiljuje ideje tudi skozi filme..
Folk je treba mal poneumit..s pomocjo algoritmov in uporabo socialnih omrezij..
Mogoce zato na zahodu lahk vidiš vsako neumnost na Tiktoku..na Kitajskem pa so omejitve in gledaš sam stvari, ki so bolj lepsega moralnega znacaja. Kitajska je po eni strani tud model za NWO. Sam prej je treba zahod unicit..

Drži za filme. Eden takšnih je tudi film Vesper iz lanskega leta. Bogati živijo v svojih zaprtih mestih (z obzidji) in imajo vse. Vsi ostali pa na obrobjih z pomanjkanjem hrane ter jedo žuželke in zelenjavo s semeni za enkratno uporabo (zakodirano), katero kupujejo od bogatašev, plačilo pa je "mlada kri".

https://www.imdb.com/title/tt20225374/

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Tole bom samo odložil tukaj. Zelo dober zapis vreden branja...

Včasih me res, res zagrabi. Prekleti »teoretik zarote«. Še kar mi nikakor ne gre v srce, da so nas tako z lahkoto prepričali, da človek, ki ti hoče dobro, je tvoj sovražnik in tisti, ki te prodaja kot slepo tele, tvoj - »čuvaj«?

Ko se samo spomnim, kako sem se kot nek frustrirani Alex Jones, ali Gore v Davosu, aprila 2020 drl: »berite Klausovo knjigo B-18 – vse je notri. To kar gledamo, ni to kar nam prodajajo!«, me kar zmrazi. Ampak ne. Denisu se je zmešalo. Denis je postal (ali bolje ostal) teoretik zarot.

In, evo. Prav nam je. Bomo pa jedli Ze Bagz. Čričke na buzaro. Tiste domače v fensi restavraciji. Če bomo imeli dovolj kreditov.

Ostali pa kot dodatke, podtaknjene v hrani. Našli jih bomo, kot pravijo fevdalci, v:

"polnozrnatem kruhu in zavitkih, krekerjih in palčkah, žitnih ploščicah, mešanicah za pekovske izdelke, piškotih, suhih polnjenih in ne polnjenih izdelkih, omakah, izdelkih iz predelanega krompirja, jedeh iz stročnic in zelenjave, picah, testeninah, sirotki v prahu, mesnih nadomestkih, juhah in jušnih koncentratih, prigrizkih na osnovi koruzne moke, pivu in pivu podobnim pijačam, čokoladah, slaščicah, oreščkih in oljnih semenih, prigrizkih razen čipsa, in mesnih izdelkih, namenjenih za splošno prebivalstvo".

Da se bo temu nemogoče izogniti, pa bodo poskrbela podjetja, kot nas obvesti Becky Nguyen, naš najnovejši »Chef«:

»Large organizations like Unilever, Barilla, Pepsi and Nestlé are definitely looking at the insect protein market right now…«

Seveda pa to ne bodo v naravi iskane žužke. Bog ne daj. To bodo žuželke, ki vzdihnejo naravni zrak zgolj tistih nekaj minut na dan, ko jih hranijo. To nam zatrdi naša rešiteljica Bicky Nguyen, soustanoviteljica podjetja Cricket One iz Vietnama.

Cricket One je podjetje, ki bo naslednjih 5 let edino, katero bo imelo dovoljenje za prodajo v EU. Podjetje, ki ga je ustanovil CEO Nam Dang. Podjetje, ki je nastalo dve leti po njegovem šolanju v Kanadi. Njegov študij je bil biznis in ne žužko-kultura. In star je nekaj čez 30.

Edino podjetje, ki bo sodelovalo z EU, je ustanovil nekdo, ki nikoli v življenju ni nič delal. Vse kar je doživel, je bila indoktrinacija skozi edukacijo. Nikoli ni vodil niti trafike, sedaj pa bo vodil koncern, od katerega bo odvisno naše zdravje in življenje.

Mar ni zanimivo, kako se v teh najhujših »krizah«, ki se odvijajo skoraj na dnevni bazi, kar od nikoder, kot bi jih angeli poslali, pojavljajo podjetja, ki rešujejo svet? Kot Biontech in Moderna? Tudi oni pred letom 2021 niso lansirali produkta.

Kakorkoli, v duši me zaboli, ko vidim, kako lahkotno mediji jedo iz rok, ki jih hranijo. In kako brez sramu uporabljajo trike, da nas pretentajo, na način, da jim nihče ne more očitati laži. Lepo nam povedo, da bomo jedli Ze Bagz. Z malimi črkami, v ozadju. Na veliko pa postrežejo – eh, nič hudega, saj ste vajeni. In da se nimamo česa bati, saj nas napadajo E-ji. Kot na kakšnem Rave partiju.

Seveda nisem pogledal v revijo, zato ne vem, kaj so navedli v razlagi. Ampak kakršen koli je že bil odgovor, je moral biti popoln nesmisel. Razen če nam niso prodajali ščurkov že desetletje, na skrivaj. Vendar nam to ne bi povedali v Jani. Ali katerem koli slovenskem cajtngu.

Res se ne trudijo več. Scenarij je tako očiten, da je prav po domače povedano – nagravžen. In že se je pojavila »stroka«, ki nam pove, da to počno milijarde ljudi na svetu. Na vzhodu. Kar seveda ni laž, ampak ne pove pa, da to ne počno, ker imajo gosenice tako radi. In da to ne počno vsi. To počne najbolj reven del prebivalcev. Srednji in višji razred živi enako kakor mi. Tako kot je to povsod. Še cunje nosimo enake.

Kako majhen mora biti um, ali kako velik žep, da človek kaj takega reče? Kot bi rekel – Slovenija naj postane država, ki bo izdelala in prodala največ heroina na svetu. Kot Kolumbija kokain. To počno že tisočletja in so še vedno živi. Ne vsi, ampak hej, za večje dobro je potrebna žrtev.

In še preden pomislite, da pretiravam z žrtvami, vedite, da je EU v letu 2018 naredila raziskavo, kjer so ugotovili:

»Paraziti so bili so odkriti v 244 (81,33 %) od 300 (100 %) pregledanih gojišč žuželk. V 206 (68,67 %) primerih so bili ugotovljeni paraziti, ki so bili patogeni samo za žuželke. V 106 (35,33 %) primerih so bili paraziti potencialno patogeni za živali. V 91 (30,33 %) primerih pa so bili paraziti potencialno patogeni za ljudi. Užitne žuželke so podcenjen rezervoar človeških in živalskih parazitov.«

Ampak hej, Greta pravi da ji je vroče. Nekdanji Mlinotestov doktor v videu pa nas tolaži, da se nimamo česa bati, saj nas bodo namreč mikro dozirali. Če pa že bo kaj narobe, imamo pa mRNA, ta naš novi sveti gral. In tako se bosta naše telo in naša usta, navadila tudi na okus dreka. Človek je prilagodljivo bitje.

Dolg sem. Predolg. Že toliko dolg, da me je minila jeza, ki očitno ni postala »sveta«. In kdo bo to sploh bral? Ponovno kričanje teoretika zarote? Zunaj sije sonce in vse je tako, kot mora biti.

Pa… Dober tek!

Denis Hass

Povezave:
Blaž Filipič FB - oddaja Dobro jutro prehranski strokovnjak dr. Boris Kovač o tem kako je "znanost" na naše krožnike prinesla čričke.
https://www.facebook.com/blaz.filipic1/...

Nam Dang:
https://www.australiavietnam.org/2019-v...

Bicky Nguyen intervju o Cricket One:
https://andreatolu.com/cricket-one-inse...

EU Lex 4.1.2023 o žužkih:
https://eur-lex.europa.eu/legal-content...

Linki: Biontech/Moderna
https://www.lifesitenews.com/news/mirac...

PubMed o parazitih:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl...

AtaŠtumf ::

driver_x je izjavil:

Kako prikladno, da nisi omenil, da tisti 3% Muska pomenijo več denarja, kakor 95% ostalih skupaj.

kamiKaZaA je izjavil:

In zakaj bi se jaz vsemu odpovedal, če vem, da se elita ne bo odpovedala ničemur? Pravila glede ogljičnega odtisa naj bodo za vse enaka ali pa naj jih ne bo! Torej ali vsi gremo sedaj jesti čričke in ščurke ali pa ostane kot je bilo do sedaj, kjer se vsak sam odloči kaj bo jedel.


Teh, ki jih imenuješ elita, je komaj za kakšen odstotek celotnega prebivalstva. Tudi če bi popolnoma prenehali jesti in se voziti naokrog, se to ne bi poznalo nikjer. Zakaj bi torej reševali problem, ki ga sploh ni? Problem je nas preostalih 99%. Sicer pa kobilice sploh niso slabe, priporočam da jih kdaj preizkusiš. Zadnje čase je govora tudi o tem, da bi v hrano reciklirali človeške iztrebke.


Te, ki ti imenuješ Slovenec ali pa še bolje slo-tech forumaš, lahko danes vse izbrišeš, pa se ne bo problem spremenil niti za 0.001%, če pa vzameš samo vse slo-tecovce pa lahko še kar par 0 napišeš zraven, tako, da ne pametuj preveč glede teh preostalih!
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

c3p0 ::

Se "bojim", da čričkov ne bo kar tako povsod vtaknjenih not, je navadna moka le cenejša od čričkove.

Če vsebnost žužkov ne bo jasno označena, pa imamo problem. No, razni sokovi že zdaj vsebujejo kar nekaj "džusa" žužkov.

PacificBlue ::

Verjetno bodo skriti pod kakšen E...
E1000 recimo:D

Vanich ::

Pfizer direktor nevede priznal...svašta. In potem doživel živčni zlom. Ne vem, kako se bodo sedaj izvlekli iz tega. Sicer že zakrivajo sledi in se zavijajo v molk, ampak niti ne pomaga kaj dosti.
Tudi google jim drži štreno, seveda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

gruntfürmich ::

Vanich je izjavil:

Pfizer direktor nevede priznal...svašta. In potem doživel živčni zlom. Ne vem, kako se bodo sedaj izvlekli iz tega. Sicer že zakrivajo sledi in se zavijajo v molk, ampak niti ne pomaga kaj dosti.
Tudi google jim drži štreno, seveda.

po navadi opažam da se nevedni bebčki obečajo na besede, ki jih niti pod razno ne razumejo, in potem mislijo katere vse zarote da je nekdo priznal...

je tu enako?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Vanich ::

gruntfürmich je izjavil:

Vanich je izjavil:

Pfizer direktor nevede priznal...svašta. In potem doživel živčni zlom. Ne vem, kako se bodo sedaj izvlekli iz tega. Sicer že zakrivajo sledi in se zavijajo v molk, ampak niti ne pomaga kaj dosti.
Tudi google jim drži štreno, seveda.

po navadi opažam da se nevedni bebčki obečajo na besede, ki jih niti pod razno ne razumejo, in potem mislijo katere vse zarote da je nekdo priznal...

je tu enako?


Če ti je Marco Rubio bebček, potem ok. Priporočljivo je pa tudi najprej pogledati video tega zmenka & intervjua z direktorejm Pfizerja, in šele potem otrešati tipkovnico.

Tole je trenutno zelo velika afera v USA. A bogami i šire.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

Invictus ::

gruntfürmich je izjavil:

Vanich je izjavil:

Pfizer direktor nevede priznal...svašta. In potem doživel živčni zlom. Ne vem, kako se bodo sedaj izvlekli iz tega. Sicer že zakrivajo sledi in se zavijajo v molk, ampak niti ne pomaga kaj dosti.
Tudi google jim drži štreno, seveda.

po navadi opažam da se nevedni bebčki obečajo na besede, ki jih niti pod razno ne razumejo, in potem mislijo katere vse zarote da je nekdo priznal...

je tu enako?

Misliti, da si ena taka korporacija ne bi zagotovila posla v vnaprej, pa čeprav z dvomljivi metodami, je milo rečeno naivna.

Jebe se tej eliti, vodilnim, delničarjem, raziskovalcem in delavcem tam za ostali folk. Oni gledajo na lasten dobiček. Kaj je bistvo tega kapitalizma. Vedo, da tudi v primeru, da jih dobijo, odsekajo pr vodilnim glavo, plačajo par milijard kazni, kako milijardo podkupnin, zaslužili so še vedno OGROMNO.

CEO gre pač v tveganje, da ga dobijo, za ogromen dobiček, zraven ima pa podporo delničarjev. Pač uživati je treba, jebeš kaj pustiš zanamcem...

Taka podjetja imajo dovolj denrja, da skupaj z ostlaimi kolegi iz drugih branž plačajo in zmanipulirajo vse kar hočejo. In zadnjih 10 let, ali še bolje, po 11.9.2001, lahko na podlagi terorizma, epidemije, itn,, napumpajo folk in jim dobesedno prodajo drek. In to zelo uspešno, saj vidimo celo tukaj.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Vanich ::

Invictus je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

Vanich je izjavil:

Pfizer direktor nevede priznal...svašta. In potem doživel živčni zlom. Ne vem, kako se bodo sedaj izvlekli iz tega. Sicer že zakrivajo sledi in se zavijajo v molk, ampak niti ne pomaga kaj dosti.
Tudi google jim drži štreno, seveda.

po navadi opažam da se nevedni bebčki obečajo na besede, ki jih niti pod razno ne razumejo, in potem mislijo katere vse zarote da je nekdo priznal...

je tu enako?

Misliti, da si ena taka korporacija ne bi zagotovila posla v vnaprej, pa čeprav z dvomljivi metodami, je milo rečeno naivna.

Jebe se tej eliti, vodilnim, delničarjem, raziskovalcem in delavcem tam za ostali folk. Oni gledajo na lasten dobiček. Kaj je bistvo tega kapitalizma. Vedo, da tudi v primeru, da jih dobijo, odsekajo pr vodilnim glavo, plačajo par milijard kazni, kako milijardo podkupnin, zaslužili so še vedno OGROMNO.

CEO gre pač v tveganje, da ga dobijo, za ogromen dobiček, zraven ima pa podporo delničarjev. Pač uživati je treba, jebeš kaj pustiš zanamcem...

Taka podjetja imajo dovolj denrja, da skupaj z ostlaimi kolegi iz drugih branž plačajo in zmanipulirajo vse kar hočejo. In zadnjih 10 let, ali še bolje, po 11.9.2001, lahko na podlagi terorizma, epidemije, itn,, napumpajo folk in jim dobesedno prodajo drek. In to zelo uspešno, saj vidimo celo tukaj.


Pfizer je že enkrat plačal največjo odmerjeno kazen za neko firmo - ever. Ampak, kot že rečeno, jih boli kita za ta drobiž.
Podkupljene imajo pa itak kompletno vse: v vladi, zdravstvu in vseh institucijah.

Miki N ::

Invictus je izjavil:


Misliti, da si ena taka korporacija ne bi zagotovila posla v vnaprej, pa čeprav z dvomljivi metodami, je milo rečeno naivna.



S tem da stric Fajzer je sploh posrečen primer. To je ista firma ki je skupinsko na sodiščih preživela dobesedno pravnik-desetletja časa in mislim da celo držijo trenutni svetovni rekord plačanih odškodnin v industriji (je kar nekaj konkurence) - brez da bi jih to kdajkoli skrbelo.

Ostaja torej skrivnost zakaj nekateri čutijo potrebo igrati tem korporacijam odvetnika ZASTONJ, ko jih imajo cele poslovne zgradbe, dobro plačanih? Verjetno kaka psihološka fora.

Ko smo že pri psihi... večina te pravne neslave gre sicer na račun psihotropičnih "zdravil", ki so itak nateg stoletja (dvajsetega) ampak izgleda da koncept je splošen - pač če se jim izide ... No nakar to vidijo "novi klinci" tipa Moderna, kjer je celotna operacija zamišljena kot nekakšen farmacevtski "pum&dump".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

c3p0 ::

Zgodbice iz 90s o antivirus podjetjih, ki v eni sobi razvijajo viruse, v drugi pa protiviruse zanje in so vedno prvi na trgu z rešitvijo, se ponavlja.

Tokrat je "substrat" pač biološki. Ništa novo na zapadu.

Invictus ::

Če bi jaz imel farmacetsko firmo z milijardami, bi se prekleto poglobil v raziskave virusa in njegovo manipulacijo, saj to pač dolgoročno omogoča dobiček.

Daš ven virus, za katerega imajo pripravljeno zdravilo. Čeprav se mi zdi, da še niso tam. Ampak, kaj veste, saj se znanstvenih odkritij iz privat firm ne sporoča javnosti.

Čeprav zveni malo ZF filmsko, pa lahko vsak ZF fan vidi, da danes servirajo tisto, in je postalo tudi družbeno sprejemljivo tisto, nad čemer smo se v ZF filmih zgražali...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vanich ::

1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako se pripravit na morebitn jedrski napad? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9210418 (8196) Mr.B

Veliki reset 2030?

Oddelek: Loža
221963 (1650) bluefish

Svetovni Gospodarski Forum in Reset (ni vec teorija zarot)

Oddelek: Loža
211570 (1116) ShowDown

Več podobnih tem