» »

Fallout 4

Fallout 4

««
61 / 61
»
»»

oo7 ::

Fallout London Team Hopes It Won't Be Long Now Before Launch

https://wccftech.com/fallout-london-tea...

BigWhale ::

Jaz sem instaliral, pognal zadevo, videl, da mo manjka samo se par misij za Institute in potem se moram odlocit kateri zadnji mission bom sel igrat.

Nisem se odlocil. Game je ze ob izidu zgledal eno generacijo slabse kot ostalo, dans je se bolj grozn. :D Sem pobrisal in sel naprej igrat Horizon Zero Dawn. :))

oo7 ::

Bolj boš odlašal bolj bo stara igra :)

Pithlit ::

Ahhh horizon je definitivno lepši.
Life is as complicated as we make it...

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Bolj boš odlašal bolj bo stara igra :)


To zdej ni vec odlasanje, ampak enostavno dejstvo, da ne bom zakljucil zadeve. Ne da se mi odlocat kateri faction mi je bolj vsec, vsi so butasti po svoje. :D

Izi ::

BigWhale je izjavil:

Ne da se mi odlocat kateri faction mi je bolj vsec, vsi so butasti po svoje. :D

Ravno to je bistvo, da nobena frakcija tako ne izstopa in bi se ji vsi brez razmišljanja hoteli takoj pridružiti.
Načeloma se je smiselno pridružiti vsem frakcijam in zanje opraviti čim več nalog. Šele čisto na koncu prideš do točke ko moraš narediti usodno odločitev. Ta odločitev pa ni katera frakcija ti je najljubša ampak katere frakcije si pripravljen uničiti. Vsaka izmed frakcij na koncu zahteva da uničiš njene sovražne frakcije.

Moje mnenje:
Minutemen (Nevtralneži) - Najbolj enostavna frakcija za končati igro, po defaultu se ti že sama ponudi na začetku in velja za pozitivno frakcijo. Dobiš najboljši konec igre in uničiti moraš eno samo sovražno frakcijo. Na koncu lahko trguješ z vsemi trgovci v preostalih dveh frakcijah in noben te ne sovraži.
Brotherhood Of Steel (Sebičneži) - Ponuja najboljšo opremo in orožje in zanimiv konec. Ni pa to ravno pozitivna frakcija saj bolj skrbi zase kot za druge. Uničiti moraš dve sovražni frakciji.
The Railroad (Revolucionarji) - Levi politični aktivisti, ki imajo nobel cilj, ki pa nima prihodnosti in vse skupaj pripelje v precej slab konec. Imajo super opremo in zanič orožja. Uničiti moraš dve sovražni frakciji.
The Institute (Negativci) - Najbolj negativna frakcija, ki pa je najbolj razvita in ima super opremo. Pridružitev pripelje v najslabši konec in cel svet te bo sovražil vključno z vodilnimi v Inštitutu. Za povrh tudi noben trgovec na svetu ne bo hotel več trgovati s teboj.

matobeli ::

Ma ne, sej bigwhale ima nekak point, frakcije niso zasnovane na način da te ena res potegne, malo premalo idealistične v svojem pogledu, v FNV so bile razlike res očitne in si praktično izbiral med političnmi sistemi.

oo7 ::

Kolikor se spomnim sem jaz potegnil s Minutemen.

tikitoki ::

Cel Fallout 4 je zanic, zato pa folk ne dokonca. Ce bi te spil vlekel, bi probal s parimi, al pa vsemimi. Tko, pa niti z eno ne.

matobeli ::

No, jasno da se proba z vsaj ene dvemi. RR in BoS mi niso ble ravno ljube tako da se potegnil samo z MM in IT. K sreči je vse skupaj dost zanimivo izven glavne zgodbe, pa tudi sama glavna zgodba ima nekaj dobrih stvari. Kar nekaj stran od FNV ampak momenti so bili pa zelo solidni.

oo7 ::

TV serija Bethesdi prinesla 80 000 000 $ ?

VG Insights: Fallout TV show might bring Bethesda $80 million in additional game-related revenue

https://gameworldobserver.com/2024/05/2...

oo7 ::

oo7 je izjavil:

V izdelavi MOD Fallout 2 remake. MOD se bo igral preko igre Fallout 4.

FALLOUT 2 REMAKE - Remake vs Original Comparison




Ampak bo potrebno na izid MOD-a počakati še nekaj časa.




Danes so prišle nove informacije o MODU Project Arroyo se pravi FALLOUT 2 remake.

Na igri dela več kot 100 ljudi in MOD naj bi izšel na Steamu.

tikitoki ::

oo7 je izjavil:

oo7 je izjavil:

V izdelavi MOD Fallout 2 remake. MOD se bo igral preko igre Fallout 4.

FALLOUT 2 REMAKE - Remake vs Original Comparison




Ampak bo potrebno na izid MOD-a počakati še nekaj časa.




Danes so prišle nove informacije o MODU Project Arroyo se pravi FALLOUT 2 remake.

Na igri dela več kot 100 ljudi in MOD naj bi izšel na Steamu.


To bo zmazek. Fallout 4 je legenda z razlogom in si zaluzi remake z izometricnim pogledom, poteznim bojem, in ohranitvijo originalnega SPECIAL.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Furbo ::

Škoda, da se trend remajkov seli iz filmov še na igre.

Zakaj bi hotel spet preigrati nekaj, kar sem že vsaj 5x in vse vem, kaj bo?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Jaz se pa veselim tega Fallout 2 moda, ker F2 nisem nikoli preigral.

matobeli ::

Bistveno bolje bi bilo če bi naredili remake ki bi bil ravno tako potezen. Recimo po vzoru Wasteland

tikitoki ::

Vbistvu v F4 enginu ne mores nareidit nicesar, kar bi bilo vsaj priblizno na nivoju.

Interakcije z NPCji so v F4 na podnu, kak bos prenesel dialoge in opcije, ki so bile prisotne v F1&2.
SPECIAL sistem tudi ni enak, in kar se mene tice, ni na enakem nivoju.
Potezen boj. Osebe, ki ga ne marajo, jim bo ta del po godu.

oo7 ::

Pogovarjanje s NPCji v Fallout 4 je itak zgrešeno.
Ampak to se v prihajajočih modih da rešiti na tak način kot je bilo v F3 in F:NV.

tikitoki ::

V Fallout 4 kliknes na NPCja, zacne celo odgovarjati, pol se obrne in odkoraka. Tolk bedne komunikacije z NPCji se nisme videl do Fallout 4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()
««
61 / 61
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11522587 (357) BigWhale
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35770932 (6250) oo7
»

Fallout 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
43251432 (3374) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20124362 (10309) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25351693 (15828) oo7

Več podobnih tem