» »

Fallout 4

Fallout 4

««
60 / 61
»»

Zmajc ::

Dvomim, načeloma PS5 nikoli PS+ igram ne da zastonj "next gen" upgrade-a. So to finto naredili že par krat z večimi igrami.

tikitoki ::

oo7 je izjavil:

Naslednja Fallout igra bi lahko izšla prej kot je pričakovano.

Naslednja Fallout igra naj bi bila Fallout 5 katero pa lahko pričakujemo šele po letu 2030.

XBOX se zaveda, da je Fallout velik naslov sploh pa sedaj, ko je izšla še TV serija in je spet naval na vse Fallout igre toliko večji.

Sedaj pa je vprašanje kako bodo to izpeljali.

Bethesda mora prvo narediti Elder Scorls 6 potem pride šele na vrsto Fallout 5.

Zdaj ali Microsoft vzame Fallout 5 Bethesdi in da igro delati kateremu drugemu studiu verjetno ne ?

Obsidian Enterteiment bi lahko naredil New Vegas 2 sedaj , ko imata Obsidian in Bethesda istega lastnika Microsoft to ne bi bil več problem. Ampak Obsidian je trenutno tudi kar zaposlen Awoved in Outher worlds 2.

Ali pa bo Microsoft dal Fallout znamko kateremu drugemu studiju ?

Sicer pa se bo hype tudi kmalu polegel zaradi TV serije...ampak vseeno Fallout je le Fallout in, ko enkrat izide ga bo tako ali tako igralo ogromno ljudi samo vprašanje kdaj :P


Res so nesposobni. Ni bilo boljšega časa z izdajo Fallout 5. Po 2030? Damn.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

oo7 ::

Fallout 4's most popular mods are now ones that remove Bethesda's disastrous 'next gen' update :))

https://www.pcgamer.com/games/rpg/fallo...

Furbo ::

Menda je tak naval na F4, da je v trgovinah zmanjkalo fizičnih kopij in že hočejo novo Fallout igro.

i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Furbo je izjavil:

Menda je tak naval na F4, da je v trgovinah zmanjkalo fizičnih kopij in že hočejo novo Fallout igro.




In ob vsem tem navalu Bethesda izda nek polomljen update :|

Nesta ::

Polomljen? Eh shit jaz sem pa ravno instaliral in nadgradil.. Se pravi sem zajebal..

oo7 ::

Nesta je izjavil:

Polomljen? Eh shit jaz sem pa ravno instaliral in nadgradil.. Se pravi sem zajebal..


Če si že inštaliral probaj in poročaj kako se igra :)

oo7 ::

Todd Howard pravi, da nima v načrtu, da bi se upokojil kaj kmalu.

Todd Howard Has No Plans to Retire, Open to Other Studios Making Fallout Games
https://mp1st.com/news/todd-howard-has-...

oo7 ::

Fallout 4 OST - Main Theme


Eden najboljših main theme v igrah 8-)

TucoX ::

Se strinjam! Ko po dolgem času zaženem igro, ta uvodna skladba prav lepo izpolnjujoče sede v uho. Mojstrska kompozicija.

BigWhale ::

To je zato, ker vas spomni na Terminatorja. :>

Zvezdica27 ::

fake.

Fallout theme je samo eden: a kiss to build a dream on.

In fallout je samo eden. F2.

zz

oo7 ::

Fallout 1 in 2 sem probal pa ni šlo. Tak gameplay mi nikakor neodgovarja.

Tako, da F3, F:NV in F4 FTW >:D

matobeli ::

Ma ja, tastare F bi morali predelati v stilu Wasteland 2 in 3, to bi bla kar scena.

oo7 ::

Fallout 1 in Fallout 2 predelati v take igre kot so od F3 naprej.

TucoX ::

Je pa ena stvar, kjer 3D fallout igre niti do kolen ne sežejo enki in dvojki: to so critical hiti. Ko recimo bereš opise hitov, ki jih narediš z nabildanimi crit perki: :O
In pa recimo: jinx trait, kjer včasih dol padeš od smeha, ko se jinxi dogodijo nasprotnikom. Unarmed stealth jinx build je za crknit smešen - v dobrem smislu :))

Zvezdica27 ::

F2 je, zame, igra mojega življenha. kot da bi jo programiralu samo zame.

f3 je bil že shit. f1 ful prekratka

pismu... včasih... tudi NWT ... uf... Rpg so bili nadmočni. dnes tega ni...

Bozar... when in panic, just use Bozar

second best je pa unarmed, bloody mess, jinx in pč strength



zz

DejchSLO ::

Jaz nisem igral F1 in F2, mislim, da jih tudi ne bom. F3 mi je bil pa zelo všeč, sem celga z vsemi DLCji preigral, New Vegas se mi zdi, da je najboljši od vseh Bethesda Falloutov, medtem k F4 mi je postal boljši kot F3.

HolyFuck1 ::

DejchSLO je izjavil:

New Vegas se mi zdi, da je najboljši od vseh Bethesda Falloutov


New Vegas ni Bethesdin...

DejchSLO ::

HolyFuck1 je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

New Vegas se mi zdi, da je najboljši od vseh Bethesda Falloutov


New Vegas ni Bethesdin...


sej veš kaj mislim. ta 3d VATS sistem. pa bethesda izdala. prva dva dela to nista.

Furbo ::

DejchSLO je izjavil:

HolyFuck1 je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

New Vegas se mi zdi, da je najboljši od vseh Bethesda Falloutov


New Vegas ni Bethesdin...


sej veš kaj mislim. ta 3d VATS sistem. pa bethesda izdala. prva dva dela to nista.

V bistvu sta izključno VATS prva dva, ker sta pač potezna. :)
Zdi se mi, da so vats pogruntali za tiste, ki jim je potezno všeč.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

DejchSLO ::

Furbo je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

HolyFuck1 je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

New Vegas se mi zdi, da je najboljši od vseh Bethesda Falloutov


New Vegas ni Bethesdin...


sej veš kaj mislim. ta 3d VATS sistem. pa bethesda izdala. prva dva dela to nista.

V bistvu sta izključno VATS prva dva, ker sta pač potezna. :)
Zdi se mi, da so vats pogruntali za tiste, ki jim je potezno všeč.


čist fajn je da je bethesda ufurala ta vats v 3d igro, to jo je nardilo posebno in izstopajočo od ostalih FPSjev. drgač bi bla praktično isti šmorn kokr vse kar je blo takrat na trgu. sam igro lahk ubrneš pomoje brez da enkrat uporabiš vats...

tikitoki ::

HolyFuck1 je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

New Vegas se mi zdi, da je najboljši od vseh Bethesda Falloutov


New Vegas ni Bethesdin...


Bethesda ni sposobna skupaj spacati res kvalitetnega rpgja, cetudi bi bilo njihovo življenje odvisno od tega.

DejchSLO je izjavil:

HolyFuck1 je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

New Vegas se mi zdi, da je najboljši od vseh Bethesda Falloutov


New Vegas ni Bethesdin...


sej veš kaj mislim. ta 3d VATS sistem. pa bethesda izdala. prva dva dela to nista.


K da bi bil 3d vats kak presežek. Zgolj poskus ujetja poteznega doživetja prvih dveh legend.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

DejchSLO ::

Lej bethesda igre niso za vsakega, al so ti zelo všeč ali pač ne. Meni so, razen Starfielda k je vse generično in brezveze.

Furbo ::

tikitoki je izjavil:

K da bi bil 3d vats kak presežek. Zgolj poskus ujetja poteznega doživetja prvih dveh legend.

Ki je odlično uspel.
Fallout lahko tako igra nekdo, ki bi rad skakal okoli, kot da je v Fortnite in pa ljubitelj poteznih iger.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BigWhale ::

Ne, ne more. Jaz sem resnico fan turn based iger in VATS je sam nek priblizek tega in deluje bolj kot pripomocek za igranje FPSja kot panek nadomestek turn based igranja.

Zvezdica27 ::

res dober turn based system naredi špil. In pa questi, dialogi... da stats buildinga ne omenjam (recimo perki in posledice)

Najbrž zato nikdar nisem maral Diablotov...

zato še zdaj spremljam to temo, četudi f4 sploh igral nisem.

Sem pa serijo začel gledati.

zz

oo7 ::

VATS sem uporabljal večinoma samo v Fallout 3 zato, ker ni imel iron sight pogleda.

Fallout NW in F4 sta imela tak pogled tam nisem veliko uporabljal VATS.

Pithlit ::

Ta update je 'zanimiv'... Zaštartala na novo iz nule pa pr lvl14 kar komplet Enclave Hellfire MKII (precej na izi tud). Čist overkill.
Life is as complicated as we make it...

oo7 ::

Jaz pa sem v F4 več ali manj samo zbiral power armorje. Uporabljal sem jih zelo malo.

Furbo ::

Jaz jih tudi uporabljam zgolj kot dekoracijo naselij.

Je pa tale next gen update kar dodal nekaj hroščev, upam, da pride kmalu update za update.

V bistvu bi lahko vse novotarije dodali v obliki moda-dlc-ja in ohranili združljivost za nazaj.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

How to downgrade Fallout 4 to the pre-update version

https://www.gamesradar.com/games/fallou...

Zmajc ::

Tudi za mene osebno je (bil) Fallout 2 daleč najboljša igra v seriji, je začetek igre kar težak. Verjetno sem jo preigral vsaj 10x z različnimi buildi.

Drugače sem probal 76. Po moje je to v tem trenutku najboljša fallout igra. VATS je narejen dosti bolje in se super zliva v FPS igranje, tudi butastih bullet time gore scen ni. Crafting je narejen dosti bolje, vsak recept moraš odklenit da lahko craftaš, mapa je dosti večja. Kamp ima bolj logično vlogo ter je narejen bolje kot v F4. Igro so res popravili in dodali morje contenta. Sem bil res pozitivno presenečen.

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Tudi za mene osebno je (bil) Fallout 2 daleč najboljša igra v seriji, je začetek igre kar težak. Verjetno sem jo preigral vsaj 10x z različnimi buildi.

Drugače sem probal 76. Po moje je to v tem trenutku najboljša fallout igra. VATS je narejen dosti bolje in se super zliva v FPS igranje, tudi butastih bullet time gore scen ni. Crafting je narejen dosti bolje, vsak recept moraš odklenit da lahko craftaš, mapa je dosti večja. Kamp ima bolj logično vlogo ter je narejen bolje kot v F4. Igro so res popravili in dodali morje contenta. Sem bil res pozitivno presenečen.



Sem probal F76 pa mi ni bilo, ker ni zgodbe.

Zmajc ::

Zgodba seveda je z kompletnimi quest arci, posamičnih factionov in z vsakim dodatkom jo povečujejo.

Furbo ::

No jaz sem riskiral 8€ na cdkeys pa bom probal to čudo. :)

Fallout 4 (in mode zanj) še lep čas ne bodo porihtali zgleda.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Furbo je izjavil:

No jaz sem riskiral 8€ na cdkeys pa bom probal to čudo. :)

Fallout 4 (in mode zanj) še lep čas ne bodo porihtali zgleda.


Vredu vredu bom pa še jaz riskiral 8 eur na CD keys pa probal 76.

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Zgodba seveda je z kompletnimi quest arci, posamičnih factionov in z vsakim dodatkom jo povečujejo.


Si ti igral sam ali z drugimi igralci ?
Saj je možno igrati popolnoma sam je tako ?

Motion ::

Zmajc je izjavil:

Tudi za mene osebno je (bil) Fallout 2 daleč najboljša igra v seriji, je začetek igre kar težak. Verjetno sem jo preigral vsaj 10x z različnimi buildi.

Drugače sem probal 76. Po moje je to v tem trenutku najboljša fallout igra. VATS je narejen dosti bolje in se super zliva v FPS igranje, tudi butastih bullet time gore scen ni. Crafting je narejen dosti bolje, vsak recept moraš odklenit da lahko craftaš, mapa je dosti večja. Kamp ima bolj logično vlogo ter je narejen bolje kot v F4. Igro so res popravili in dodali morje contenta. Sem bil res pozitivno presenečen.


Sem poskusu 76 pa ni vzdušja. Premalo igralcev na mapi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Zmajc ::

oo7 je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Zgodba seveda je z kompletnimi quest arci, posamičnih factionov in z vsakim dodatkom jo povečujejo.


Si ti igral sam ali z drugimi igralci ?
Saj je možno igrati popolnoma sam je tako ?


Igro lahko igraš popolnoma solo, če so na mapi kaki eventi se ponavadi zbere več igralcev in ni problema. Nisem pa še delal "daily ops-e", tako da glede tega ne vem nič.

Ponavadi te vrže v mapo kjer je do 24 igralcev, svetove lahko menjavaš, če ti ne paše. Če vklopiš "pacifist mode" pa tudi pvp-ja ni.

Meni je igra zelo všeč, progress je narejen kot maraton na dolge proge, ne kot šprint kot je to v ostalih Fallout igrah, kjer imaš godly opremo in perke v 1 tednu.

Igralci se ponavadi grupirajo v "casual" grupe, kjer vsi dobijo INT bonus za več XPja, drugače pa vsak dela svoje.

Igra je dokaj spolirana, in modov dejansko ne pogrešam. Edino weight in inventory management se bo treba naučiti če ste furali Fallout igre z infinite weightless inventory modi.

oo7 ::

Ok torej moram iti pacifist za SP.

Sem nabavil na CD keys za slabih 9 eur in dobil Fallout 76, Fallout 1, Fallout 2 in Fallout Brotherhood of steel.

oo7 ::

Fallout 4 Next-Gen Upgrade - DF Tech Review - The Good, The Bad & The Bugged

oo7 ::

Fallout 4 Is Getting An Update Today With New Graphics And Performance Options

https://press-start.com.au/news/2024/05...

oo7 ::

Fallout 4 May 13th Patch Notes

Update Versions
Xbox Series S|X: 1.10.765
PlayStation 5: 1.10.985
PC, PlayStation 4, and Xbox One: 1.10.984

Patch Highlights
Xbox Series S|X and PlayStation 5 Display Settings
Thanks to your feedback, we've been able to implement the ability to control your graphic fidelity and performance. We highly recommend you run with the default settings but now you can change your options to better fit your playstyle and display.

Frame Rate Target
Frame Rate Target allows you to choose between 30, 40, and 60 (default). It is important to note that to select 40, your display must be able to support 120hz.

Visual and Performance Prioritization
You can now choose between Visuals and Performance (default) while trying to maintain frame rate target. If you choose Frame Rate Target of 60, we recommend selecting Performance. Both modes may adjust internal resolution dynamically when scenes or action get heavier.
Please note both modes can only be changed from the main menu.

Bug Fixes
o General stability improvements
o Fixed visual issue with certain image spaces
o Auto HDR is re-enabled (Xbox Series S|X)
o Fixed issue where reserved space was not displayed correctly in load order menu (Xbox Series S|X)
o Fixed issue with character name field when in widescreen mode. (PC)
o Fixed an issue that occasionally caused bundles to not fully download and could cause a crash
o Fixed an issue with material swaps
o Fixed an issue with load order that would break DLC until a restart after downloading mods (PlayStation 5)
o Fixed an issue that would occasionally cause a crash if you returned to the Main Menu with queued mods still downloading (PlayStation 5)
o Fixed an issue that could cause the Creation Club menu to not appear (Microsoft Store)
o Fixed a crash that could occur when connecting to the network after a suspend/resume with the network disabled (Xbox One)

Furbo ::

Norca se delajo, na widescreen je še vedno vse raztegnjeno.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

opeter ::

Zanimivi alternativi prvima dvema Falloutoma sta neodvisni igri UnderRail z DLC-ji in pa ATOM RPG in pa ATOM RPG: Trudograd.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Furbo ::

Jaz sem omenjene vse preigral, dobre so.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

Furbo je izjavil:

Norca se delajo, na widescreen je še vedno vse raztegnjeno.

Ne vse, slika je prava ultrawide in je videti super, samo UI text, ki pride čez sliko so pa kar raztegnili. In ravno ta raztegnjeni tekst so v tem zadnjem popravku nekaj popravljali da bo videti bolje. Ne vem pa koliko so zadevo uredili.
Večji problem ki ostaja je ko si oprtaš Power Armor ki vsebuje čisto svoj ločeni UI vmesnik z zatemnjeno sliko, ta pa je še vedno v 16:9 razmerju.
Uporaba Power Armorja na Ultrawide resoluciji:
Slika: https://external-preview.redd.it/ultraw...

oo7 ::

Fallout 4 Fans Are Begging Bethesda To Stop Updating The Game :)

Furbo ::

Izi je izjavil:

Furbo je izjavil:

Norca se delajo, na widescreen je še vedno vse raztegnjeno.

Ne vse, slika je prava ultrawide in je videti super, samo UI text, ki pride čez sliko so pa kar raztegnili. In ravno ta raztegnjeni tekst so v tem zadnjem popravku nekaj popravljali da bo videti bolje. Ne vem pa koliko so zadevo uredili.
Večji problem ki ostaja je ko si oprtaš Power Armor ki vsebuje čisto svoj ločeni UI vmesnik z zatemnjeno sliko, ta pa je še vedno v 16:9 razmerju.
Uporaba Power Armorja na Ultrawide resoluciji:
Slika: https://external-preview.redd.it/ultraw...

Ja, samo to je delovalo že pred 'next-gen' popravki. S kakim modom ali če sem zagnal igro s pomočjo nvidia GE

Tako da zaenkrat, je ves 'napredek' samo to, da modi ne delajo.
Aja pa nova misija ali dve. Meh.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014
««
60 / 61
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11121801 (451) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35770245 (5563) oo7
»

Fallout 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
43251134 (3076) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20124071 (10018) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25351286 (15421) oo7

Več podobnih tem