» »

NBA sezona 2023-2024

NBA sezona 2023-2024

Temo vidijo: vsi
««
28 / 39
»»

Likalnik ::

Skoda...Kyrie bi si zasluži to zmago

Ganon ::

Nič ne bo, jezen sem kot ris. ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

Duhec ::

Škoda, malce je zmanjkalo ampak zdaj vidijo, da se da z borbo nadoknaditi >30 pik...
http://blackbird.si/

Legon ::

Poštena zmaga LAC, nimaš kaj. Harden in PG +30 točk, predvsem pa nekaj res lepih potez v zadnji četrtini.

aborko ::

Clippersi so 3pt metali 62% (18/29) aka prikazala se jim je Marija danes, Dallas za 3pt le 33% (11/33), pa je bilo na koncu vseeno zelo tesno. Dallas konkretno dobil skok (41:29), so pa imeli 4 izgubljene žoge več in 5 ukradenih manj. Tole spet ni realno, ko ima ena ekipa tako izrazito dober met za 3, zelo zelo verjetno tole ni ponovljivo za Clipperse. Kako jih je Harden vedno na isto foro dobil ene 5x zapored bojo tudi morali rešiti pri Dallasu. Ostalo razen prve četrtine je bilo zelo ok.

Mato989 ::

Clippersi so 3pt metali 62% (18/29) aka prikazala se jim je Marija danes, Dallas za 3pt le 33% (11/33)


Tako kot se je prikazala Marija Dallasu pri skokih...

Dallas konkretno dobil skok (41:29)


Gledal sem do sredine prve četrtine pol pa šel spat... Sem presenečen da so sploh prišli do izenačenega... kot kaže so Clipperji nehali igrat na polno kot na prvi tekmi. Oz. ja težko je imet celo tekmo izvenserijski met.

LAC igrajo brez njihovega najboljšega igralca ki bi, če bi bil v formi, povozil te Teličke... Majo res srečo v Dallasu. Po drugi strani pa če bi danes Dallas zmagal bi jaz bil 90%+ da je konec, enako kot bi bil, če bi LAC zmagali za 2:0... tako pa je spet naprej 50:50... Naslednja tekma bo odločilna v LA. Kdorkoli pa gre iz te serije naprej po 6-7 tekmah pa nima šans proti OKCju po moje.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mato989 ::

Zanimivo je tudi kako ste rekli da je PG13 "fail" ker chokne v končnici medtem ko je ravno on skupaj s Hardnom včeraj bil motor zmage in je tudi bil joint top scorer... Sicer se strinjam da je tip glede na vse preslab v POjih overall ampak ja, kot da bi jinxnili...

Pa ko že tako radi eni nabijate pozitivne statse in facts

The Mavericks are the first team ever to lose an NBA playoff game in regulation while having one player score 40+ points (Kyrie Irving) and another have a triple-double (Luka Doncic).
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

GupeM ::

Mato989 je izjavil:


LAC igrajo brez njihovega najboljšega igralca ki bi, če bi bil v formi, povozil te Teličke... Majo res srečo v Dallasu.

Zakaj se spet oglašaš, če nisi gledal tekme? Ko Dallas zmaga, sam napišeš, da ne boš komentiral, ker tekme nisi gledal. Ko Dallas izgubi, pa se tega ne držiš. Dvojni standardi?

Sicer pa če Luka ne bi imel težav s kolenom, bi danes Dallas zmagal za vsaj 15 in jim tudi Kawhi ne bi nič koristil. Res imajo srečo Clippersi.

Mato989 ::

GupeM je izjavil:

Mato989 je izjavil:


LAC igrajo brez njihovega najboljšega igralca ki bi, če bi bil v formi, povozil te Teličke... Majo res srečo v Dallasu.

Zakaj se spet oglašaš, če nisi gledal tekme? Ko Dallas zmaga, sam napišeš, da ne boš komentiral, ker tekme nisi gledal. Ko Dallas izgubi, pa se tega ne držiš. Dvojni standardi?

Sicer pa če Luka ne bi imel težav s kolenom, bi danes Dallas zmagal za vsaj 15 in jim tudi Kawhi ne bi nič koristil. Res imajo srečo Clippersi.


Saj sem tekmo gledal do tam nekej 8me minute v 2. četrtini, pol je postalo bv... Ni blo napeto in sem šel spat. Mhm, Leonard je za razliko od Lukata že nekaj pokazal in vemo da je odličen defender... ne samo to že 2x je Lukata izločil v PO... no zdaj ga ni tako da Dallas ima šanse.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

globoko grlo ::

A to sta igrala 1 na 1? V katerem vesolju se je pa to zgodil?

Skoda da so clipsi mel 2x pik po 15 min igranja.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Mato989 ::

A to sta igrala 1 na 1? V katerem vesolju se je pa to zgodil?


V vsakem... za razliko od LD77 je Kawhi bil v 3 sezoni Finals MVP; Luka pa finale enkrat povohal na zelo daleč... in tudi v obeh PO srečanjih so LAC premagali Dallas... no zdaj ima Dallas šanso (dejansko) za 2:1 v serijah... odločala bo tekma 5 v LA... tisti ki zmaga 5 tekmo je 80% naprej po statistiki.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

GupeM ::

Mato989 je izjavil:

Saj sem tekmo gledal do tam nekej 8me minute v 2. četrtini, pol je postalo bv...

Nekaj postov višje praviš drugače:

Mato989 je izjavil:

Gledal sem do sredine prve četrtine pol pa šel spat...

Mato989 ::

GupeM je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Saj sem tekmo gledal do tam nekej 8me minute v 2. četrtini, pol je postalo bv...

Nekaj postov višje praviš drugače:

Mato989 je izjavil:

Gledal sem do sredine prve četrtine pol pa šel spat...


Ja malo več je bilo pa kaj, misliš da moram reportat na sekunde?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Legon ::

Mato989 je izjavil:

A to sta igrala 1 na 1? V katerem vesolju se je pa to zgodil?


V vsakem... za razliko od LD77 je Kawhi bil v 3 sezoni Finals MVP; Luka pa finale enkrat povohal na zelo daleč... in tudi v obeh PO srečanjih so LAC premagali Dallas... no zdaj ima Dallas šanso (dejansko) za 2:1 v serijah... odločala bo tekma 5 v LA... tisti ki zmaga 5 tekmo je 80% naprej po statistiki.


Kaj točno prinese k debati takšno pljuvanje po ljudeh? Kawai je bil vrhunski igralec, tega nihče ne zanika. Ampak danes pač več ni in to je to, leta so naredila svoje in prihaja nova generacija. Na zadnjih dveh tekmah ko je Kawai igral je bilo to boleče očitno. Po 30ih rehabilitacije postanejo problematične, formo je težje vzdrževat, če ne igraš. Poleg tega je precej neracionalno pripenjat San Antonio 2014 s Tim Duncanom, Ginobilijem in Parkerjem s tem kaj je imel Dallas v zadnjih letih. Tudi če primerjaš številke Kawai v tisti seriji s številkami Dončiča v PO je razlika boleče očitna. Ampak košarka je moštvena igra in individualne kvalitete tega ne morejo spremenit.

Včeraj je bila ena od tistih tekem, kjer je LAC imel dva posameznika, ki sta preprosto eksplodirala. PG13 v prvi polovici (in trojka v zaključku), ter Harden v 4 četrtini. Glede na zgodovino njunih predstav PO, je to prej izjema kot pravilo ampak pustimo se presenetiti.

Pri Dallasu je Luka ostal velik dolžnik. Irving preprosto ni mogel sam in ko mu je v 4 četrtini zmanjkalo moči, bi rabil nekoga, da prevzame breme. In v nebroj drugih tekmah se to zgodi. In tukaj je res velika dodana vrednost Irvinga, ki je sposeoben za četrtino ali dve zadeti več točk, kot cela nasprotna ekipa. Ampak tudi on ni najmlajši in tak tempo celo tekmo je nemogoče držat. IMO bi trener moral prej poseč v zadevo, ker je Irving začel zgubljat žogo za žogo, ko so bili na njem vsakič trije igralci. Ampak to je mnenje izpred TV ekrana, kjer imam mogoče 10% informacij o situaciji na klopi in pripravljenosti igralcev. Kar pa ne spremeni dejstva, da ima Luka, tudi kadar ima slab dan, neverjeten učinek na dogajanje na igrišču in da slab dan za njega pomeni, da je dosegel samo trojni dvojček. Kaj pomeni slab dan za recimo PG13 smo videli eno tekmo nazaj. Povsem enako bi lahko v zadnjih petih minutah obrnil rezultat, če bi mu stekla igra. To je pač velikost igralcev kot je on, ker tudi na še tako slab dan v karieri lahko doživijo svojih pet minut slave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

Utk ::

Že v prejšnih sezonah je bilo to očitno, ne vem kako tega Kidd ne vidi, ne more Luka igrat 42 minut vsake tekme.
Lani je bilo to očitno, ko se je celo tekmo trošil za brez veze, na koncu ko bi treba stisnit, ni pa mogel več na nogah stat.
Včeraj že od prve minute ni mogel nič. Na naslednji tekmi bolje da sploh ne igra, pa kaj bo bo, in gremo potem na 6. in 7.

Leo II ::

+- ne pove vsega, ampak da je bil Luka +10 v porazu za 5, torej je bil Dallas -15 samo v 3 minutah ko Luka ni igral je pa, in to ko je objektivno gledano slabo igral, vsaj zanimivo. In porazno za Dallas.

Mato989 ::

Kawai je bil vrhunski igralec, tega nihče ne zanika. Ampak danes pač več ni in to je to,


Tako slab je danes da je še vedno osrednja tema to ali se bo/je vrnil ali ga ne bo... Tip je pač vrhunski 2 way player še danes KO je zdrav, seveda pa je to daleč preredko, sploh glede na to da je to sezono po dolgem času odigral čez 60 tekem... to pa drži.

Včeraj je bila ena od tistih tekem, kjer je LAC imel dva posameznika, ki sta preprosto eksplodirala.


Torej nekaj takega kot Dallas z LD77 in Irvingom marsikatero tekmo do zdaj?

Poleg tega je precej neracionalno pripenjat San Antonio 2014 s Tim Duncanom, Ginobilijem in Parkerjem s tem kaj je imel Dallas v zadnjih letih.


Seveda, ampak potrebno je tudi razumeti da je zraven teh zvenečih in izkušenih imen bil Leonard Finals MVP, ne eden izmed onih 3... To priča o sposobnosti Leonarda...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Legon ::

Seveda, ampak potrebno je tudi razumeti da je zraven teh zvenečih in izkušenih imen bil Leonard Finals MVP, ne eden izmed onih 3... To priča o sposobnosti Leonarda...

Absolutno, samo brez zvenečih imen (v somraku njihove kariere) Kawai ne bi prišel do priložnosti da postane MVP. To je pač nekaj kar Luka nikoli ni imel v Dallasu. Kot že rečeno, edini ki daje igralce v nič v tej debati si ti. Kawai je bil vrhunski igralec, osebno pri meni ne kotira visoko zaradi load managamenta in podobnih neumnosti, ampak zato ne zanikam, da je bil na vrhuncu svoje moči eden od top 5 igralcev v ligi. Ampak danes pač več ni, leta so naredila svoje.

Torej nekaj takega kot Dallas z LD77 in Irvingom marsikatero tekmo do zdaj?

Točno tako, ne razumem kje točno tukaj vidiš kritiko LAC? Če imaš tekmo kot sta jo imela Harden in PG13 potem sploh ne bi smelo prit do situacije, ko je Dallas nadoknadil 31 točk zaostanka. Kot napisano zgoraj, LD77 na tej konkretni tekmi ni prinesel dovolj, da bi Irvingova fenomenalna predstava lahko zasenčila PG13 in Hardna.

Tako slab je danes da je še vedno osrednja tema to ali se bo/je vrnil ali ga ne bo...

Vrnil kam? V igro? Ali v formo izpred 5-10 leti? Eno je diskutabilno, drugo pa seveda ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

Mato989 ::

Absolutno, samo brez zvenečih imen (v somraku njihove kariere) Kawai ne bi prišel do priložnosti da postane MVP. To je pač nekaj kar Luka nikoli ni imel v Dallasu. Kot že rečeno, edini ki daje igralce v nič v tej debati si ti. Kawai je bil vrhunski igralec, osebno pri meni ne kotira visoko zaradi load managamenta in podobnih neumnosti, ampak zato ne zanikam, da je bil na vrhuncu svoje moči eden od top 5 igralcev v ligi. Ampak danes pač več ni, leta so naredila svoje.


Itak da to drži, prvi del... Jaz sem običajno kontraindikator, toliko kot eni nekega igralca precenjujejo zaradi nacionalnosti ga jaz potem "rad" dam v "nič" da zbalansiram temo...

Bistvo je bolj v tem da LAC igrajo brez njihovega najboljšega igralca, proti kompletnemu Dallasu in je 2:2... To je tako kot bi Dallas igral brez Irvinga ali Dončiča proti kompletnemu LAC kjer Leonard ni šoškodovan kot je bil te 2 tekmi in je bil bolj breme kot pa dodana vrednost (želja)

Dejansko bi bilo za Leonarda bolje da bi počival sploh ne razumem zakaj je šel pri 1:1 igrat... ajde bi razumel če bi igral včeraj ko je bilo 2:1 za Dallas... Ampak superzvezdnik kot je je kot kaže zdiktiral tole in se uštel... Škoda ker ga zelo rad gledam ko igra.

Če imaš tekmo kot sta jo imela Harden in PG13 potem sploh ne bi smelo prit do situacije, ko je Dallas nadoknadil 31 točk zaostanka


Zdaj gledam posnetek cele tekme oz tam kjer sem ostal in sem v 4/4 na začetku, pač mislim da so te vrnitve po 25+ pik zaostanka velikokrat tudi problem mentalitete, ker pač folk ne igra več tako zavzeto in s takim tempom (pa tudi celo tekmo ne moreš) Pol pa ko si naenkrat še samo +5 pa je včasih težko (predvidevam) obrnit mentaliteto, potem pridejo do izraza izkušnje kot je naredil Harden baje (nisem še prišel do tega ko je pošolal obrambo in floaterje zadeval pa Plumleeja feedal)

Vrnil kam? V igro? Ali v formo izpred 5-10 leti? Eno je diskutabilno, drugo pa seveda ne.


Seveda v igro... forme izpred 5-10 let pač ne bo mogel več imet zaradi poškodb... ampak saj letos je prikazoval izvrstne igre v rednem delu, težava je v tem ker se jim je poškodoval ravno pred PO... ker tokrat kot kaže niso hoteli igrati Load managmenta na njem kot v preteklosti in je spet pregorel... Zagotovo pa je Leonard najbolj zastrašujoč igralec LAC, tudi v padajoči formi, ker je pač izkušen in je "killer".

Sem pa presenečen kaj dela Kidd res... neverjetno. Čeprav tudi LD77 je v tej tekmi bil slab pa vseeno prišel do doubla.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Leo II ::

Leo II je izjavil:

+- ne pove vsega, ampak da je bil Luka +10 v porazu za 5, torej je bil Dallas -15 samo v 3 minutah ko Luka ni igral je pa, in to ko je objektivno gledano slabo igral, vsaj zanimivo. In porazno za Dallas.


Sam sebi odgovarjam, ampak je mogoče zanimivo tudi za ostale. Tole celotno serijo, kljub slabi igri Luke, Dallas zelo močno izgublja v minutah ko Luka ne igra. Za razliko od rednega dela, ko je običajno igral fenomenalno, pa je imel kar nekajkrat- v +- kategoriji.

Imo povezano s tem, da Kai ne more nič ko Luka ne igra, ker se lac kompletno njemu posveti v obrambi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Leo II ()

Mato989 ::

Ja verjetno je nekaj na tem da če sta v igri tako Irving kot Dončič da pač obramba mora raztegnit... Samo to prinese potem problem v utrujenosti ker to pomeni da druga petorka nima več nobenga sposobnega in jih potem lahko pojejo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Samael ::

Mato989 je izjavil:

Jaz sem običajno kontraindikator, toliko kot eni nekega igralca precenjujejo zaradi nacionalnosti ga jaz potem "rad" dam v "nič" da zbalansiram temo...


Evo, to je tisto, kar jaz ves čas poudarjam. Da je vse to v tvoji zmešani betici.

Luka je dejansko vrhunski, en najboljših igralcev na svetu. Ampak pri njem opazimo vsako napako. Recimo, tudi ko je Kawhi v preteklosti igral na nivoju, nisi gledal njegovih tekem. Nisi!
Recimo če je imel v desetih tekmah 5 vrhunskih, tri povprečne, pa dve povsem podrekane... ti o tem nisi vedel nič. Oz. je šlo mimo. Tudi njegovih slabosti, ker vsakdo ima kakšno slabost, nisi opazil, da bi jih lahko potenciral.
Pri Luki pa kot en psiho čepiš pod kamnom in čakaš, kdaj bo naredil to ali tisto napako, imel slabo tekmo, da boš lahko s trdim prišel ven.

To ni nobeno balansiranje. Recimo, kolikor toliko objektivna nas je večina v tej debati. Cenimo Lukine vrhunske predstave (ker jih pač ima - razen v tvoji zmešani betici) in ga skurcamo, kadar ima res slabo igro.

Kje je tu tvoje balansiranje? On je, poudarjam, je eden najboljših igralcev na svetu. O ja, saj ima napake, pa marsikaj nam gre tudi pri njemu na živce, ampak če bi dejansko spremljal kakšnega igralca, pa naj bo Kawhi ali pa bilo kateri, bi tudi pri njemu opažal napake oz. slabosti v igri, le da je teh pri večini še veliko več. Ampak kaj veš ti o temu ... Iz sebe delaš non stop tepčka, pa tako zelo si navajen na tem forumu, da te imajo ljudje za lokalnega norčka, da te najbrž niti ne moti več to. Glavno, da imaš tudi ti tisti svoj moment, ko lahko prideš izpod kamna s trdim in rečeš "Kawhi je za Luko mojster".
Samo, da ni. Oba sta vrhunska, le da je Luka vsaj ta moment, prav gotovo boljši in po vsej verjetnosti med tremi najboljšimi igralci sveta. Pa to ne pomeni, da je njegov igra popolna, da nima slabosti. Seveda jih ima. Ampak za neko objektivno vrednotenje bi moral dejansko spremljati košarko, kar pomeni tudi druge igralce z vsemi njihovimi slabostmi - ne samo jagodni izbor, na katerega se zadnja leta, kot en psihič, obešaš ti.

To, kar ti praviš, da je balansiranje v resnici nima nobene veze z balasniranjem, ampak tvojim lastnim mentalnim stanjem, kjer si domišljšaš da si bolj objektiven od ostalih, v resnici ti pa samo manjka razumevanja, ob čemer si ustvarjaš lastno realnost, ki nima kaj dosti veze z dejanskim stanjem in tudi če te ljudje popravijo (pa naj bo z navajanjem dejanskih podatkov ali bilo čem) to na hitro odpraviš oz. ignoriraš, kot da ne bi obstajalo, ker pač ne sovprada s tvojimi zmešanimi iluzijami, ki nimajo nobene veze z realnostjo.
Samael != Samuel

Mato989 ::

Samael je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Jaz sem običajno kontraindikator, toliko kot eni nekega igralca precenjujejo zaradi nacionalnosti ga jaz potem "rad" dam v "nič" da zbalansiram temo...


Evo, to je tisto, kar jaz ves čas poudarjam. Da je vse to v tvoji zmešani betici.

Luka je dejansko vrhunski, en najboljših igralcev na svetu. Ampak pri njem opazimo vsako napako. Recimo, tudi ko je Kawhi v preteklosti igral na nivoju, nisi gledal njegovih tekem. Nisi!
Recimo če je imel v desetih tekmah 5 vrhunskih, tri povprečne, pa dve povsem podrekane... ti o tem nisi vedel nič. Oz. je šlo mimo. Tudi njegovih slabosti, ker vsakdo ima kakšno slabost, nisi opazil, da bi jih lahko potenciral.
Pri Luki pa kot en psiho čepiš pod kamnom in čakaš, kdaj bo naredil to ali tisto napako, imel slabo tekmo, da boš lahko s trdim prišel ven.

To ni nobeno balansiranje. Recimo, kolikor toliko objektivna nas je večina v tej debati. Cenimo Lukine vrhunske predstave (ker jih pač ima - razen v tvoji zmešani betici) in ga skurcamo, kadar ima res slabo igro.

Kje je tu tvoje balansiranje? On je, poudarjam, je eden najboljših igralcev na svetu. O ja, saj ima napake, pa marsikaj nam gre tudi pri njemu na živce, ampak če bi dejansko spremljal kakšnega igralca, pa naj bo Kawhi ali pa bilo kateri, bi tudi pri njemu opažal napake oz. slabosti v igri, le da je teh pri večini še veliko več. Ampak kaj veš ti o temu ... Iz sebe delaš non stop tepčka, pa tako zelo si navajen na tem forumu, da te imajo ljudje za lokalnega norčka, da te najbrž niti ne moti več to. Glavno, da imaš tudi ti tisti svoj moment, ko lahko prideš izpod kamna s trdim in rečeš "Kawhi je za Luko mojster".
Samo, da ni. Oba sta vrhunska, le da je Luka vsaj ta moment, prav gotovo boljši in po vsej verjetnosti med tremi najboljšimi igralci sveta. Pa to ne pomeni, da je njegov igra popolna, da nima slabosti. Seveda jih ima. Ampak za neko objektivno vrednotenje bi moral dejansko spremljati košarko, kar pomeni tudi druge igralce z vsemi njihovimi slabostmi - ne samo jagodni izbor, na katerega se zadnja leta, kot en psihič, obešaš ti.

To, kar ti praviš, da je balansiranje v resnici nima nobene veze z balasniranjem, ampak tvojim lastnim mentalnim stanjem, kjer si domišljšaš da si bolj objektiven od ostalih, v resnici ti pa samo manjka razumevanja, ob čemer si ustvarjaš lastno realnost, ki nima kaj dosti veze z dejanskim stanjem in tudi če te ljudje popravijo (pa naj bo z navajanjem dejanskih podatkov ali bilo čem) to na hitro odpraviš oz. ignoriraš, kot da ne bi obstajalo, ker pač ne sovprada s tvojimi zmešanimi iluzijami, ki nimajo nobene veze z realnostjo.


Kaj pa je če ne trditve kako bo Dallas odpravil Clipperje 4:0 če ne navijaštvo na podlagi favorite teama (saj so vsi isti tu ni dileme sicer samo na tem forumu pač prednjači Dallas, na CLipper forumu bi pa podkuril malo CLipper fanom)...

Drugače pa dejanska realnost ne lastna je pač to da Lukči razen 1 konferenčnega finala v 6 ali koliko letih NBAja nima za pokazat ničesar(Pa še konferenčno finale ni nek presežek pač je vsaj nekaj za omenit od ekipe)... individualni statsi so pač meh tako kot tista sezona Westbrooka kaj ti pomaga rekordna tripl double sezona če ekipa ne doseže ničesar?

Torej kakšno razumevanje bi po tvoje bilo pravilno? Da je LD77 the best oh in sploh in so VEDNO(99%) vsi drugi krivi da nima že 6 naslovov prvaka? Ker on dela skoraj vse prav in je v top kondiciji samo tu pa tam 2 besedi preveč reče sodnikom? Ker to je večinski feeling na tem forumu in temi >:D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Legon ::

Kaj pa je če ne trditve kako bo Dallas odpravil Clipperje 4:0 če ne navijaštvo na podlagi favorite teama (saj so vsi isti tu ni dileme sicer samo na tem forumu pač prednjači Dallas, na CLipper forumu bi pa podkuril malo CLipper fanom)...

Za svoje moštvo, igralca.... lahko navijaš brez, da kogarkoli zaničuješ. Vem, nepojmljivo na forumih 21. stoletja, ampak se da, sploh če imaš kaj konstruktivnega za povedat.

Drugače pa dejanska realnost ne lastna je pač to da Lukči razen 1 konferenčnega finala v 6 ali koliko letih NBAja nima za pokazat ničesar

Potemtakem je cela vrsta Hall of fame igralcev, ki tam nima kaj delat, ker niso imeli sreče in že v prvih par letih svoje kariere dobili ekipe s katero so dobili prstan?
Še "amater" po imenu Michael Jordan je rabil šest let do prstana, da o La Bronu sploh ne govorimo.

To kar je letos sestavil Dallas je prvič nekaj kar ima potencial za deep run v playoff, čeprav IMO ne letos. Postave pred tem, ne glede na sposobnost LD77 tega pač niso imele. Doncic ni imel luksuza, da bi kot Kawai prišel v postavljeno ekipo z Hall of fame igralci. Tim Duncan je imel za pasom 4 naslove in še 5 let aktivnega igranja pred sabo. Nowitzki, ki je bil najbližje temu v Dallasu je igral zadnjo sezono.

Tako, da za Kawai smo videli kaj je njegov doseg. Če uporabim tvoje kriterije, pač bolj meh v zgornjem srednjem razredu s samo dvema prstanoma, pa niti MVP rednega dela ni nikoli dosegel, ker v povprečju ni zmogel več kot 60 tekem na sezono odigrat (pa ne tega jemat resno, ker nihče razen tebe, ne jemlje tako banalnih statistike kot merodajne).

Za Doncica pa bo treba še kakih 5-7 let počakat preden vlečemo zaključke o tem kakšni bodo njegovi ekipni dosežki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

Kurzweil ::

Mene je včeraj tale poraz DAL kar malce odbil od basketa, tako da sem šele sedaj šel pogledat, da je IND povezdla z 3:1 v zmagah, MIN pa je pometla z PHO, resnično si nisem mislil, da bo PHO brez ene same zmage odletel.

Bo zanimivo videt, kaj se bo dogajalo s klubi, kot so GSW, PHO in recimi MIL, če izpade proti IND in PHI, če izpade proti NYK... pa če hočete z LAC, ko izpade v 7. tekmi proti DAL.

Kar se današnjega sporeda tiče, mislim, da je MIA s tisto zmago proti BOS, ko so noro zadevali trojke končal v ter seriji in bo že danes BO povedel s 3:1 v seriji. Je pa res škoda, da ni Butlerja, ker potem pa sem prepričan, da bi MIA malce drugače izgledal. OKC bo verjetno pometel z NOP. DEN in LAL pa igrata danes že 5. tekmo, DEN ob zmagi seveda napreduje, bi pa znal biti LAL še neugoden, saj vemo, da so enkrat zmagali in enkrat bili hudičevo blizu temu, je stvar precej bolj izenačena, kot morda izgleda na prvi pogled.

Samael ::

Sorry, vsem, ampak moram...
Mato, a lahko pokažeš (linke? citate?) vse te trditve v naših debatah, da bo Dallas odpravil Clipperje 4:0?

Namreč, deluje mi, kot da si ponovno potrdil, da se večina teh namišljenih scenarijev, proti katerim se potem ti tu kao boriš in jih pripisuješ drugim, dogaja zgolj v tvoji zmešani betici.

Dejva to enkrat za vselej razčistiti.
Kdo vse je trdil, da bo Dallas odpravil Clipperje 4:0? Boš povedal? Citiral?

A si prepričan, res prepričan, da ni to ponovno zrastlo na tvojem lastnem zeljniku?
Ker če je, si samo ponovno naredil to, kar počneš ves čas. Si namislil neko situacijo, ki je zgolj v tvoji lastni betici, nato pa se čutil poklicanega, da se javno oglašaš in boriš proti tej situaciji. A ni to nekoliko neuravnovešeno?
Ampak bom počakal, da nam poveš koliko nas je izjavilo, da bo Dallas odpravil Clipperje 4:0 in pa kakšna je bila teža teh izjav.
Ajde, pa da te vidim zdaj a se zmišljuješ, ali pa je res kaj na tem.
Samael != Samuel

Mato989 ::

Potemtakem je cela vrsta Hall of fame igralcev, ki tam nima kaj delat, ker niso imeli sreče in že v prvih par letih svoje kariere dobili ekipe s katero so dobili prstan?


Še "amater" po imenu Michael Jordan je rabil šest let do prstana, da o La Bronu sploh ne govorimo.


Ja samo a ti vidiš da je LD77 fizično na takem nivoju kot Jordan ali še bolje Lebron? A ti vidiš LD77 igrat na takem nivoju kot Lebron in MJ pri svojih 38+? Ker iskreno jaz bom presenečen če bo LD77 igral še pri 33/34 kaj šele na takem nivoju kot omenjena... Dejansko vidim LD77 bolj na nivoju Leonarda zadnjih 3 let glede igranja po 30/31, morda pa se motim...

Za Doncica pa bo treba še kakih 5-7 let počakat preden vlečemo zaključke o tem kakšni bodo njegovi ekipni dosežki.


Absolutno, kar pa napovedujem pa je to da če naslova ne bo dobil do svojega 29/30 leta je velika verjetnost da bo tako kot Westbrook, naslov dobil samo če ga nekdo potegne do njega, ker on fizično ne bo več number 1 v ekipi... LD77 bo zjebala fizika 99%. On pač ne bo Lebron 2 po fizikalnosti in pripravljenosti in dolgoživosti kariere... No saj to jih 90%+ niti blizu ampak ja. No saj to je tudi sam povedal.


Se pa absolutno strinjam da je tale Dallas ekipa najboljše kar je bilo odkar je LD77 del Dallasa... vprašanje bo če bo dovolj, ker tudi Irving ni več najmlajši ampak je lepo generacija tam z Leonardom(32), Georgom(33) itd...

Drugače pa v 3. in 4. tekmi med Dallas in Clippers je nastal meme kolaž 2 fotkic.

Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Ganon ::

Mato, smešiš se iz komentarja v komentar. Luka ne potrebuje LeBronove "atletskosti", njegov način igre mu zagotavlja, da lahko igra zelo dolgo. Lahko igra zelo počasi, pa še vedno prebere obrambnega igralca, ki je bistveno hitrejši. Ker ima drugačen pogled na igro.

Mato989 je izjavil:

No saj to je tudi sam povedal.


Ne, povedal je, da nima namena igrati košarke tako dolgo. Luka je profesionalec od 13. leta, za razliko od nekaterih.

Mato989 ::

Mato, smešiš se iz komentarja v komentar. Luka ne potrebuje LeBronove "atletskosti", njegov način igre mu zagotavlja, da lahko igra zelo dolgo. Lahko igra zelo počasi, pa še vedno prebere obrambnega igralca, ki je bistveno hitrejši. Ker ima drugačen pogled na igro.


Da da, samo je treba tudi v obrambi igrat in če si že pri 25 tako okoren da te skorajda "starček" Harden prebija v PO kjer se ne gre več za season kjer je obramba meh, potem imaš problem. Danes sem pogledal tekmo celo do konca dopoldan in Luka je izgledal pri defense na Hardnu v 4/4 kot da je Luka star 34, Harden pa 25... namesto obratno.

Ne, povedal je, da nima namena igrati košarke tako dolgo. Luka je profesionalec od 13. leta, za razliko od nekaterih.


Seveda, zato ker ve da je ne bo mogel igrati na takem nivoju kot Lebron James pri takih letih...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

IL_DIAVOLO ::

Tekma me je minila po hitro dosojenih 2 osebnih napakah doncica, preden se je 1/4 sele dobro zacela. Enostavno igra preveč naivno.

Pri teh letih bi pa ze skoraj moral igrati bolj zrelo in lidersko. Mislim da slednje ne bo nikoli.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Samael ::

Še vedno nisi povedal, s kje si potegnil da bo Dallas odpravil Clipperje 4:0? Kdo vse med nami je to trdil?

To je namreč argument proti kateremu ti kao "balansiraš" s svojimi blodnjami. Na sumu te imam namreč, da sam v svoji betici potenciraš naše debate in se potem v imenu neke namišljnene objektivnosti, ki to ni, potem boriš proti temu namišljnemu argumentu, ki je zrasel na tvojem lastnem zeljniku.
Samael != Samuel

Zvezdica27 ::

helou.

Kar sem jaz videl je prva nora polovica LAC, PG13 se je tam izkazal. Dallas kr neki, pol so pa počasi začeli gristi in LAC so se začeli vleči.

No, potem pa Harden in Plumtree (ne več na koncu) proti Kai. V resnici. Če ne bi Kai izgubil tistih par žog (po nesreči)... po drugi strani je tudi zadel nekaj skoraj nemogočih metov... Dallas je bil blizu, sam hkrati tako daleč - če točno veš, da je razen one trice PG13 (spet) mrknil in da bo Harden naredil svoje, pa ga ne moreš ustaviti (kot oni niso mogli Kaija)...

Hecna in zmedena tekma, Lue se je zelo slabo odzival, za Kidda se še nisme odločil... ampak pismu, Harden in Kai sta aboslutni zvezdi te serije. LD77 sicer ima številke, sam se vleče, jamra, glumi za oskarja (oni favl z roko, pada kot da ga je z motorko...) pismu, da nije Slovenac, jebo bi mu mater... v glavnem, začuda je včeraj bil mrk LAC tako močan (vsi so mrknili, od Normana do PG), da jih je Dallas celo za piko prehitel, potem pa je Harden, mamu mu... dober je. Svaka mu čast. Sicer smo spet gledali Rocketse, sam včeraj LAC brez Hardna ne bi speljal.

PG pa je mrknil kot vedno v končnici (vem, ona trica...)

LD77 pa ne vem kaj mu je... treba grist, tečt... vsem je težko, sam on se kar vleče, leži... mater je antipatičen, sam kaj ko pač gledamo nejga.

SLO-POL all over again...

Nič, jaz sem prepričan, da letos LAC ne bodo uspeli, sicer imajo širino, sam ko gre zares sta dozdaj vlekla Harden in Norman (ki je od Kawaia prevzel mesto v prvi ekipi do nadaljnega po moje), sem ter tja pa še kdo malo zablesti.

Problem je ker sta pri Dallasu v resnici le dva, čeprav včeraj so vsi prispevali, je bil kar effort (washington mi je zelo všeč)...

uf.

That was some good TV, yesterday!

zz

codeMonkey ::

IL_DIAVOLO je izjavil:


Pri teh letih bi pa ze skoraj moral igrati bolj zrelo in lidersko. Mislim da slednje ne bo nikoli.


Upam da se nauci kaj od Kyrija. Sem laik, ker ne spremljam NBA prevec, samo meni deluje Kyrie kot pravi vodja trenutno. Vem da je veljal za konfliktnega, ko je prihajal v Dallas, ampak kako se vede v igri in po tekmah, v primerjavi z Luko, mi je precej zanimivo. Saj lahko Luka zasluzeno organizira napad ipd., ampak na tezkih tekmah je pa vseeno bolje, da ima Kyrie na razpolozenje in motivacijo v ekipi vecji vpliv, da je za soigralce referenca na tem podrocju pac on.

Se vidi v igri, kako ohranja fokus in mu zivci ne popuscajo kar tako. Tudi v intervjujih po tekmah deluje skuliran. Luka pa vcasih pada v nek obup, ko ne gre po nacrtih. Ni kriticen samo do sodniskih odlocitev, ampak je tudi nad seboj vidno razocaran, ko se celo dobesedno tolce po glavi. Tudi med prekinitvami zna biti odsoten oz. izoliran od ostalih. Je nevaren, ko se zeli mascevati, ampak vcasih je za to prepozno in mora prvo premagati sam sebe.

Se mi zdi, da ga bo vseeno Kyrie tu spravil na visji nivo, nekaj pa bodo naredila tudi leta. Luka je pogresal Brunsona, ampak ob njem ni imel neke moznosti za napredek, zdaj pa ima dobro referenco.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Zvezdica27 je izjavil:

helou.

Kar sem jaz videl je prva nora polovica LAC, PG13 se je tam izkazal. Dallas kr neki, pol so pa počasi začeli gristi in LAC so se začeli vleči.

No, potem pa Harden in Plumtree (ne več na koncu) proti Kai. V resnici. Če ne bi Kai izgubil tistih par žog (po nesreči)... po drugi strani je tudi zadel nekaj skoraj nemogočih metov... Dallas je bil blizu, sam hkrati tako daleč - če točno veš, da je razen one trice PG13 (spet) mrknil in da bo Harden naredil svoje, pa ga ne moreš ustaviti (kot oni niso mogli Kaija)...

Hecna in zmedena tekma, Lue se je zelo slabo odzival, za Kidda se še nisme odločil... ampak pismu, Harden in Kai sta aboslutni zvezdi te serije. LD77 sicer ima številke, sam se vleče, jamra, glumi za oskarja (oni favl z roko, pada kot da ga je z motorko...) pismu, da nije Slovenac, jebo bi mu mater... v glavnem, začuda je včeraj bil mrk LAC tako močan (vsi so mrknili, od Normana do PG), da jih je Dallas celo za piko prehitel, potem pa je Harden, mamu mu... dober je. Svaka mu čast. Sicer smo spet gledali Rocketse, sam včeraj LAC brez Hardna ne bi speljal.

PG pa je mrknil kot vedno v končnici (vem, ona trica...)

LD77 pa ne vem kaj mu je... treba grist, tečt... vsem je težko, sam on se kar vleče, leži... mater je antipatičen, sam kaj ko pač gledamo nejga.

SLO-POL all over again...

Nič, jaz sem prepričan, da letos LAC ne bodo uspeli, sicer imajo širino, sam ko gre zares sta dozdaj vlekla Harden in Norman (ki je od Kawaia prevzel mesto v prvi ekipi do nadaljnega po moje), sem ter tja pa še kdo malo zablesti.

Problem je ker sta pri Dallasu v resnici le dva, čeprav včeraj so vsi prispevali, je bil kar effort (washington mi je zelo všeč)...

uf.

That was some good TV, yesterday!

zz


Dejansko je serija res vredna ogleda potem pa se tile vlozki z obeh strani za meme land poziranje pja in pg13 na vsaki tekmi skratka klasika teh ekip zadnjih let

Dejansko bi bilo veliko prikrajsani ce harden in irving ne bi sla v ta kluba
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Leo II ::

Mene je pa Kai kar razočaral. Je tako zvišeno razlagal kako je Luka še mlad igralec in da sta mu predhodna poraza v po z lac stopila v mindset. Če je katera tekma pokazala da je Irwing vseeno stopnjo pod Dončičem je oa to včerajšnja. Ko je bil Luka out ni mogel Kai popolnoma nič, ko so ga primli tako kot ponavadi primejo Luko. Ko je Luka decoy je popolnoma drugače. Pa Kai je imel včeraj 8 izgubljenih žog, kar nekaj v 4/4, pol pa tak domišljav intervju..me je res razočaral...

čigra ::

Leo II je izjavil:

Mene je pa Kai kar razočaral. Je tako zvišeno razlagal kako je Luka še mlad igralec in da sta mu predhodna poraza v po z lac stopila v mindset. Če je katera tekma pokazala da je Irwing vseeno stopnjo pod Dončičem je oa to včerajšnja. Ko je bil Luka out ni mogel Kai popolnoma nič, ko so ga primli tako kot ponavadi primejo Luko. Ko je Luka decoy je popolnoma drugače. Pa Kai je imel včeraj 8 izgubljenih žog, kar nekaj v 4/4, pol pa tak domišljav intervju..me je res razočaral...


Kaj ti razlagaš :))

Noben No.1., kar Luka je, ni imel tako porazne statistike v play-offu!

A Irving bi naj bil razlog neuspeha na zadnji tekmi?!

Ti bolje, da več ne razlagaš.

Leo II ::

Fant ti ne znaš brati..

Zvezdica27 ::

hu... kaj je Denver naredil v zadnjih 5 min... všeč mi je tudi, da se igra fer (da ni grobosti v stilu umazanije) in da pač se pusti igralcu, da si vzame ta met, se izogneš poškodbam... je pa res, da kurbež LeBron ni niti čestital po tekmi... v glavnem, tole včeraj 4q je bil kar prikaz napadalnih sposobnosti Denverja in tudi LAL.

Glede LAC in Dallas paimamo vsi prav, ne vem kaj je Kai gobcal po tekmi, pa me niti ne zanima, meni osebno se zdi, da ja, Luka je pod ful presingom, sam on ni nič pod manjšim. Glede na to, kako se LD obnaša, jamra... saj pravim, da nije Slovenac... Kai deluje res zrelo in vidi se, da pod pritiskom igra odlično (saj LD tudi, da smo iskreni).

Komaj čakam game 5

zz

Legon ::

Leo II je izjavil:

Mene je pa Kai kar razočaral. Je tako zvišeno razlagal kako je Luka še mlad igralec in da sta mu predhodna poraza v po z lac stopila v mindset. Če je katera tekma pokazala da je Irwing vseeno stopnjo pod Dončičem je oa to včerajšnja. Ko je bil Luka out ni mogel Kai popolnoma nič, ko so ga primli tako kot ponavadi primejo Luko. Ko je Luka decoy je popolnoma drugače. Pa Kai je imel včeraj 8 izgubljenih žog, kar nekaj v 4/4, pol pa tak domišljav intervju..me je res razočaral...


Ker kaj je pa naredil Luka ko Kai ni bil v igri? Ali pa ko je bil v igri, če smo že pri tem? Prisotnost Luke na igrišču je nedvomno faktor, ki odpira prostor in Kai je tokrat to vrhunsko izkoristil. Tako, da če govorimo o tej tekmi je bil Kai korak spredaj. Se pa povsem strinja ms tabo, da če govorimo širše, kot samo ta tekma je definitivno Luka prva violina moštva. Kai kljub vsem svojim kvalitetam ni več najmlajši in zgolj s svojo prisotnostjo niti približno ne more tako okupirat obrambe nasprtone ekipe, kot to počne luka.

Izgubljene žoge v 4 četrtini pa so bile vse iz težkih položajev, ko je poskušal prit sam proti dvem ali celo trem igralcem do koša. Tukaj mi pa po pravici povedano ni ravno jasno zakaj so pri tem vztrajal. ampak to je bistveno večja odogvornost trenerja kot Kaija. A so bili ostali z Luko na čelu res tako na dnu, da drugega kot z glavo čez zid Kaiju ni preostalo?

Vprašanje na katerega doma na kavču nimam odgovora je kakšno je dejansko fizično stanje luke, in koliko ga to koleno matra. Ker vprašanje če ga ne bi bilo boljše te tekme pusti počivat, ampak hkrati je bila pa verjetno trenerska odločitev, da poskusijo stisnit zmago doma in potem v LA odpočit igralce in na polno na šesti tekmi. Zdaj je ta plan padel v vodo.

Glede intevijuja pa ne vem točno kaj bi si mislil. IMO jemlješ zadevo izven konteksta. Moj občutek je, da je kemija med Kai in Luko dobra in da zadeva ni bila mišljena kot rant, iskanje krivcev ali napihovanje alstnega ega. Ne vemo kaj se dogaja v garderobi in mogoče je bila izjava Kai na mestu in je Luka rabil to slišat. Ker dejansko, sploh v primerjavi playoff nastopi, je nivo igre Luke letos padel. Ponavadi je ravno v playoff prestavil še brzino višje. Je pa vedno nehvaležno kritizirat igralca, ki je slab ko doseže samo dvojni dvojček.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

IL_DIAVOLO ::

Doncic je vsekakor bolj vajen podvajanja in to v večini primerov resuje uspešno. To pa ne pomeni, da je zrel za vodjo.

Vodja ne pomeni biti boljsi kosarkas, ampak biti glasen ko je to potrebno, potrpezljiv, biti najboljši buddy s sodniki, biti desna roka trenerja etc...doncic pa bi rad vse naredil "sam".

Irving deluje boljsi v tem pogledu.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Legon ::

čigra je izjavil:



Noben No.1., kar Luka je, ni imel tako porazne statistike v play-offu!

A mi gledamo isti playoff? Po briljantni predstavah Enbida, ki ni dosegel niti koša v 4 četrtni, swipu phonixa in zapravljeni dvomestnih prednostih na 4 od petih tekem LAL, je samo trojni dvojček LD, najslabše kar je No.1 nekega moštva pokazal?

IL_DIAVOLO ::

Irving:

"Luka je mlad fant, ki se v končnici meri z ekipo, proti kateri je že dvakrat izpadel. Zagotovo je prisotna tudi psihološka utrujenost. A to je tisto, kar dela naš šport tako čudovit. V sredo bomo imeli v Los Angelesu novo priložnost, da odigramo bolje. Upam, da mu bosta prihajajoča dva dneva dobro dela. Prepričan sem, da mu bosta dobro dela."


Cisto ok izjava.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Legon ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Doncic je vsekakor bolj vajen podvajanja in to v večini primerov resuje uspešno. To pa ne pomeni, da je zrel za vodjo.

Vodja ne pomeni biti boljsi kosarkas, ampak biti glasen ko je to potrebno, potrpezljiv, biti najboljši buddy s sodniki, biti desna roka trenerja etc...doncic pa bi rad vse naredil "sam".

Irving deluje boljsi v tem pogledu.


Irving ima za sabo kilometrino, nekaj kar Luki lahko prinese samo čas. Se povsem strinjamo, da danes še ni tam, ampak smo pa tudi daleč od tega, da bi lahko kot za Westbrooka trdili, da tja nikoli ne bo prišel. Individualne veščine je dokazal, obnašanje na igrišču je IMO vsako leto boljše. V naslednjih 2-3 letih bomo pa tudi videli ali lahko naredi še ta korak da postane vodja ekipe. Zdaj ali bo to pomenilo tudi prstane je druga zgodba, ker imamo skozi zgodovino kar nekaj igralcev, ki so bili vrhunski tako igralci kot vodje, pa prstana vseeno ni bilo.

Legon ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Irving:

"Luka je mlad fant, ki se v končnici meri z ekipo, proti kateri je že dvakrat izpadel. Zagotovo je prisotna tudi psihološka utrujenost. A to je tisto, kar dela naš šport tako čudovit. V sredo bomo imeli v Los Angelesu novo priložnost, da odigramo bolje. Upam, da mu bosta prihajajoča dva dneva dobro dela. Prepričan sem, da mu bosta dobro dela."


Cisto ok izjava.


Točno to, če potegnemo vzporednico med Chicagom in Detroitom konec 80ih, je bil Jodan tri leta tepen kot maček in je Detroid 3x zapored izločil Chickago preden je prišlo do mentalnega preskoka in dominace, ki smo ji bili priča v naslednjih 7 letih. Zdaj ali se bo Luka iz tega kaj naučil, ali pa bo naslednja depresivna snežinkica po zgledu Duranta bomo pa videli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

nejc_nejc ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Doncic je vsekakor bolj vajen podvajanja in to v večini primerov resuje uspešno. To pa ne pomeni, da je zrel za vodjo.

Vodja ne pomeni biti boljsi kosarkas, ampak biti glasen ko je to potrebno, potrpezljiv, biti najboljši buddy s sodniki, biti desna roka trenerja etc...doncic pa bi rad vse naredil "sam".

Irving deluje boljsi v tem pogledu.


seveda
je 7 let starejši, kar je v basketu ohoho
čudno, če nebi bilo tako

Kurzweil ::

Philadelphia - New York 112:106
Orlando - Cleveland 103:104
Indiana - Milwaukee 92:115

Recimo pričakovano, da je CLE premagal ORL, na tekmi NYK-PHI sem pričakoval izenačeno tekmo in smo jo tudi dobili. Junak tekme s 46 točkami pa Maxey, ki je zadel tudi dve trojki in prosti met za podaljšek, na drugi strani je Brunson imel met za zamgo in ne boste verjeli, met mu je blokiral naš stari znanec Nicholas Batum :D Cleveland je povedal v seriji 3-2... Philadelphia pa je zmanjšala na 2-3 proti New Yorku.

In kar veliko presenečenje... Milwaukee brez Antetokunmpa in Lillarda je premagal Indiano in zmanjšal rezultat v seriji na 3-2. Tole je sicer lažje pisati, kot storiti v praksi, ampak IND se je zgodilo točno to, kar sta v studiu govorila Barkley in O'Neal... če IND ne bo šla v tekmo, kot da je MIL kompleten, jih lahko dobi po prstih in na koncu so tudi prepričljivo izgubili, tole danes fana Indane verjetno konkretno boli.

Danes/jutri pa sta na sporedu dve tekmi (na prvem mestu domači ekipi):

1:30
Miami - Boston

4:00
LA Clippers - Dallas

Sem prepričan, da bo BOS opravil v tej seriji in napredoval v naslednji krog z rezltatom 4-1. Mislim, da je MIA s tisto zmago dosegel, kar je zmožen, pa še to na račun 23 trojk. Za kaj več, bi verjetno bil potreben Butler.

In tudi na drugi tekmi, ki nas precej bolj zanima, bi rekel, da v kolikor DAL gre v tekmo s pravim pristopom, torej njihovo obrambo, kontrolo skoka, bo spet vzel break na domačem parketu LAC. Ključnega pomena pa mislim, da bo tudi na tej tekmi met za 3 točke in sicer LAC. Vemo, da obe tekmi, ki ju je LAC dobil ju je dobil z dobrim metom za 3 točke, na drugi strani pa je DAL metal slabo oz. v najboljšem primeru povprečno. Na obeh tekmah, ko/če bi DAL metal isto za 3 točke kot LAC, bi gladko zmagal.

Mato989 ::

met mu je blokiral naš stari znanec Nicholas Batum


Ja Batum ne more iz svoje kože :))

Sem prepričan, da bo BOS opravil v tej seriji in napredoval v naslednji krog z rezltatom 4-1. Mislim, da je MIA s tisto zmago dosegel, kar je zmožen, pa še to na račun 23 trojk. Za kaj več, bi verjetno bil potreben Butler.

In tudi na drugi tekmi, ki nas precej bolj zanima, bi rekel, da v kolikor DAL gre v tekmo s pravim pristopom, torej njihovo obrambo, kontrolo skoka, bo spet vzel break na domačem parketu LAC. Ključnega pomena pa mislim, da bo tudi na tej tekmi met za 3 točke in sicer LAC. Vemo, da obe tekmi, ki ju je LAC dobil ju je dobil z dobrim metom za 3 točke, na drugi strani pa je DAL metal slabo oz. v najboljšem primeru povprečno. Na obeh tekmah, ko/če bi DAL metal isto za 3 točke kot LAC, bi gladko zmagal.


Se strinjam, napovedujem pa tudi da bo zmagal serijo tisti ki danes dobi to 5. tekmo... tako je tudi statistično v 80%...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Kurzweil ::

Sem pa prej pozabil napisat, da bo za Boston par tekem manjkal Kristaps Porzingis.

Ko smo že ravno pri poškodbah. Leonard danes ne bo igral za LAC, vsaj tako je še včeraj izjavil Tyronn Lue. Lukata pa še vedno daje koleno, sicer bo igral, ampak daleč od optimalnega. Aja, pa manjkal bo Hardaway, če je že kdo opazil, ga ni že en čas :D Mogoče pa sem krivičen in je ravno on manjkal, sploh v tekmah, ko ni stekel met za tri točke... :))

čigra ::

Legon je izjavil:

čigra je izjavil:



Noben No.1., kar Luka je, ni imel tako porazne statistike v play-offu!

A mi gledamo isti playoff? Po briljantni predstavah Enbida, ki ni dosegel niti koša v 4 četrtni, swipu phonixa in zapravljeni dvomestnih prednostih na 4 od petih tekem LAL, je samo trojni dvojček LD, najslabše kar je No.1 nekega moštva pokazal?


Jaz govorim o No.1 igralcu v ekipah, ki so realni kontenderji za naslov. Dallas je na stavnicah na 3. mestu!

Doncic igra najslabse od vseh No.1 in v zgodovini naslova ni osvojila nobena ekipa, s takšnim "slabim" No.1 igralcem.

Upajmo, da se kaj popravi, ampak glede na poškodbo kolena bo težko.

Ce pa slučajmo pridejo v pol finale, pa se zna zgodoti metla proti Oklahomi.

Kurzweil ::

Tudi jaz, ko sem videl komentar @čigra sem najprej šel pogledat njegov profil oz. datum registracije. Itak, Dončič je nek beden superstar, ki si sploh ne zasluži tega naziva, sicer čakamo, da LAC izloči DAL, da bomo lahko svoje kritike označili kot upravičene, če pa DAL uspe, pa upamo, da jih povozi OKC. Zanimivo, kako kritiki Dončiča ne opazijo, več kot vidne težave s kolenom, marsikdo verjetno niti igral ne bi.

Kar pa se stavnic tiče, pa ima prav. Dallas je recimo na e-stave trenutno 3. izmed vseh ekip. Boston ima kvoto 2,50, Denver 3,30, Dallas 10, OKC 14, MIN 15, NYK 16, LAC 33... recimo tudi na današnji tekmi, ko DAL igra v gosteh, ima nižjo kvoto kot LAC, torej ga postavljajo pred LAC.

Dejansko je od tistega deadlina DAL res močno poskočil... tudi sicer so izgubili ti dve tekmi v veliki meri zaradi izredno dobrega meta za 3 točke LAC... jaz sem še vedno mnenja oz. upam, da ti šuterski prebliski LAC ne bi smeli biti dovolj za napredovanje LAC.

Je pa tako... če se vrnemn na OKC in hipotetično serijo OKC-DAL... poznamo nekatere, ki bi uživali ob izpadu DAL, ampak nekaj je potrebno vedet. OKC je bil 1. ekipa zahoda! OKC je pometla z NOP, kar pomeni, da bo neprimerljivo bolj spočita + mladost ekipe. Na drugi strani, če se DAL uvrsti v naslednji krog, bo verjetno brez Hardawaya, Luka vprašanje kako bo s svojim kolenom, vedno bolj me je strah dneva, ko bomo med novicami brali, da je out za kakšno tekmo oz. več tekem... zadnjo tekmo ga je bilo res težko gledat na trenutke, kako je "šantal" po igrišču. Takšen igralec seveda ne more igrati na več kot 50%, tako da so vsaj zame povsem brezpredmetne debate o tem, kako slabo statistiko ima Luka.

Dajte biti malce bolj objektivni... kdor me pozna ve, da če bi bila Luka problem, bi tudi to napisal, kot sem to napisal zadnjo tekmo, da bi bilo bolje, če gre Luka iz igre oz. igra manj, ker pač ne more v takšnem stanju igrat 40-45min na tekmo... 7 tekem v seriji.
««
28 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA sezona 2021-2022 (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Šport
2733249231 (42864) mersault

Več podobnih tem