» »

Vlada 2022-? aka. "Ali Golob kompenzira?"

Vlada 2022-? aka. "Ali Golob kompenzira?"

Temo vidijo: vsi
««
147 / 157
»»

WizzardOfOZ ::

Radikalizacije bo samo še več. Tujci iz afrike in bližnjega vzhoda, ki prihajajo v Evropo, s sabo vlačijo svojo kulturo in svoje idiotizme in se temu nočejo odpovedat. Ponavadi se tisti, ki pride, prilagodi okolju, tem se pa ni treba, ker imamo preveč izdajalcev, ki bi radi uničili evropo. Mi se pa tudi ne bomo odpovedali standardu zaradi njihovih idiotizmov ali zelene agende.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Malidelničar ::

WizzardOfOZ: ja sej in zato bodo pobude kot je Logarjeva imele težje delo kot Virant 2011.

Poglej danes nemško FDP kje so - na robu vstopa v parlament.
Nizozemska VVD - Rutte popušil in zmagal Wilders.
Potem klasično liberalni del Torijcev v UK - linija Liz Truss in Rishija Sunaka - na robu stranke, letos bodo izgubili volitve, Torijci padajo kot kamen na desni je pa nova trdo desna stranka Reform UK.
Francija - Macronova sredinsko liberalna linija ima hude težave: pa ima Macron vsaj za pokazati nekaj rezultatov na gospodarskem področju, pa ni dovolj.
Španija - liberalnih Los Ciduadanos, ki so 10 let nazaj pretresli špansko politiko skupaj z levičarskimi Podemos, ni več, padli pod parlamentarni prag. Sedaj se krepi trdo desni VOX.
Gremo na drugo stran Atlantika - neo-con linija pri Republikancih: vedno bolj out, Republikansko stranko je dokončno preoblikoval Trump.

Kar liberalno-ekonomskih principov preživi, preživijo kot neka osnovna načela znotraj trdo desnih strank, npr. Orban je še kar prijazen do gospodarstva, Poljska pod Morawieczkim je bila tržno prijazna, Melonijeva je kar sprostila red tape v Italiji itd.

P.S. morda je pa Kučan vedel takrat 2011, da mu je na dolgi rok bolj nevaren Virant s svojo resetiransko, klasično liberalno ekipo? ;)
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

bbbbbb2015 ::

hendriks je izjavil:

Logar je svoj vlak že zdavnaj zamudil. Najprej se je zameril SDS volilcem, nato delu NSi volilcem, čez sredino pa itak ne more, ker bodo večinski levi mediji s vsemi topovi udrihali po njem, češ da je Janševa marioneta. Levo sredinskih volilcev v Sloveniji ni, ker se je bivša leva sredina pomaknila močno v levo. Nesrečna okoliščina Logarja je v tem, da on niti ni imel možnosti takoj po predsedniških volitvah ustanoviti svoje stranke (kar bi vsak pameten naredil, da bi dobro vnovčil politični zagon). To pa zato, ker Logar še vedno odplačuje svoj dolg kampanije za predsedniške volitve. Tako so mi povedali viri SDS. Isti viri mi tudi pravijo, da naj bi Logarja finančno podprl Boscarol. Kljub podpori sam močno dvomim, da Logar s svojo stranko pride v parlament. Boscarol bi moral odplačati njegov dolg takoj po predsedniških volitvah. Takrat bi imel možnosti, da bi dosegel nekih 12%.


Podpišem! +1

arnecan1 ::

cvalsr je izjavil:

Nič ne taktizira, jajc nima, da bi stopil izpod peruti zagovednega madžarona JJ.
Kot vodja parlamentarne komisije je bil sicer za pohvalit.
Na predvolilnih soočenjih pa se je raje naredil bebastega, kot da bi rekel 'be' proti Janši. Naprimer, ko bi moral povedati, kaj misli o JJ žaljenju novinark, mu je kar brada dol visela kot volu pred riglšpilom. Sramota!

Da je Janša žalil in tega ne bi smel, je čista resnica. Če so ga za to kaznovali, je tudi prav. Politična oseba bi morala malo izbirati besede.

Po drugi strani sta pa res obe eni veliki prestitutki. Glede na to, da nisem politik ali javna oseba lahko to mirne duše rečem, sta navijaški, Paškova pa še politično prodana.

Problem se pojavi, ko sedaj npr. pogledamo primer Jakliča, Kloakarca ga poziva k odstopu.

Absurdno se pokaže, da nima prav. Nato se laže, da ga ni pozival k odstopu. Nato se pokaže, da sta vsaj dve sodnici isto, če ne še bolj navijaški od Jakliča in sta v imenu gospodarjev pripravljeni požgati ustavno sodišče. Predsednica Musarca hoče biti moralna razsodnica, pa se izkaže, da skupaj z ustavnim sodnikom Čeferinom konkretno kršita zakonodajo, medtem ko jo Jaklič ne.

In mediji so tiho. Vsaj tisti mainstream, katere plačujemo davkoplačevalci.

bbbbbb2015 ::

Malidelničar je izjavil:

WizzardOfOZ: ja sej in zato bodo pobude kot je Logarjeva imele težje delo kot Virant 2011.

Poglej danes nemško FDP kje so - na robu vstopa v parlament.
Nizozemska VVD - Rutte popušil in zmagal Wilders.
Potem klasično liberalni del Torijcev v UK - linija Liz Truss in Rishija Sunaka - na robu stranke, letos bodo izgubili volitve, Torijci padajo kot kamen na desni je pa nova trdo desna stranka Reform UK.


Angleži so ena zelo posebna vrsta ljudi. Vse analize so kazale, da jim bo po Brexitu slabše, Banka Anglije je rekla to isto, vrsta gospodarstvenikov je jasno opozorila na to, John Major j tako logično pojasnil, kakšen pekel (na zemlji) jih čaka.

A Angleži rinejo iz EU. Ne vem, kakšno (osebno) kalkulacijo je imel Rees Mogg, samo Angleži so popušili. Nima to veze s konzervativnostjo, iz nekega razloga so navijali, da spyzdijo - to so naredili, zdaj pa bodo Torijce zažgali na grmadi če ne še kaj hujšega.

arnecan1 je izjavil:

cvalsr je izjavil:

Nič ne taktizira, jajc nima, da bi stopil izpod peruti zagovednega madžarona JJ.
Kot vodja parlamentarne komisije je bil sicer za pohvalit.
Na predvolilnih soočenjih pa se je raje naredil bebastega, kot da bi rekel 'be' proti Janši. Naprimer, ko bi moral povedati, kaj misli o JJ žaljenju novinark, mu je kar brada dol visela kot volu pred riglšpilom. Sramota!

Da je Janša žalil in tega ne bi smel, je čista resnica. Če so ga za to kaznovali, je tudi prav. Politična oseba bi morala malo izbirati besede.

Po drugi strani sta pa res obe eni veliki prestitutki. Glede na to, da nisem politik ali javna oseba lahko to mirne duše rečem, sta navijaški, Paškova pa še politično prodana.

Problem se pojavi, ko sedaj npr. pogledamo primer Jakliča, Kloakarca ga poziva k odstopu.

Absurdno se pokaže, da nima prav. Nato se laže, da ga ni pozival k odstopu. Nato se pokaže, da sta vsaj dve sodnici isto, če ne še bolj navijaški od Jakliča in sta v imenu gospodarjev pripravljeni požgati ustavno sodišče. Predsednica Musarca hoče biti moralna razsodnica, pa se izkaže, da skupaj z ustavnim sodnikom Čeferinom konkretno kršita zakonodajo, medtem ko jo Jaklič ne.

In mediji so tiho. Vsaj tisti mainstream, katere plačujemo davkoplačevalci.


Podpišem! +1

Zgodovina sprememb…

mikhaair ::

Vse debate o Logarju so brezpredmetne, ker ne vemo ozadja. Predpostavljamo, da JJ nima prstov vmes. Če jih ne bi imel, bi verjetno Logar že bil sežgan na SDS grmadi kot številni pred njim.
Menim, da je večja verjetnost dogajanja okoli Logarja odvisna od JJ kot njega samega.

mtosev ::

Logar je kul in če bo pripeljal ljudji kot je Pahor bi lahko volil za njegovo stranko.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Gregor P ::

Še vedno, zakaj bi se sedaj Logar že izpostavljal s stranko in bil s svojimi strankarskimi kolegi ves čas na tnalu, če se mu to ne splača?

Čisto idelalno teoretično bi sicer bilo lepo in demokratično higienično za vse politične stranke, da se formirajo vsaj dve leti pred volitvami, da imamo volivci čas spoznati, kdo sploh so, pa tudi da imajo v stranki čas, da dodelajo svoj program, če ne že kar konkretne akcijske načrte za ministrstva ipd.

Ampak žal je pri naših volivcih bolj zmagovalna formula "tik pred", potem pa sledi takojšnje razočaranje.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Utk ::

Sej zato pa pravim, če bi Logar bil neka resna opcija, bi se izpostavil (že zdaj), ne pa kao cincal do zadnjega.
Novega Holoba ne rabimo, že en je bil preveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

bbbbbb2015 ::

Gregor P je izjavil:

Še vedno, zakaj bi se sedaj Logar že izpostavljal s stranko in bil s svojimi strankarskimi kolegi ves čas na tnalu, če se mu to ne splača?

Čisto idelalno teoretično bi sicer bilo lepo in demokratično higienično za vse politične stranke, da se formirajo vsaj dve leti pred volitvami, da imamo volivci čas spoznati, kdo sploh so, pa tudi da imajo v stranki čas, da dodelajo svoj program, če ne že kar konkretne akcijske načrte za ministrstva ipd.

Ampak žal je pri naših volivcih bolj zmagovalna formula "tik pred", potem pa sledi takojšnje razočaranje.


Saj Golob je skrival vse, kar se je skriti dalo, da se ločuje, da ima novo "punco", račun v Romuniji, kufri denarja levo-desno. Tudi Kloakarica je skrivala, da se ločuje in svoj zdravniški karton še zdaj skriva.

Da ne govorimo o "vrhuuunskem" meneđerju. Vrhuuunskem.

Zgodovina sprememb…

karafeka ::

Malidelničar je izjavil:



Poglej danes nemško FDP kje so - na robu vstopa v parlament.


V kater parlament? Bundestag? Kvečjemu so na pragu izstopa iz parlamenta, ker jim podpora vztrajno pada. So pa trenutno v koaliciji skupaj z zelenimi in Scholzjevimi SPD.

Če si pa slučajn zamenjal z AfD, ti majo pa malo večjo podoro samo v vzhodni Nemčiji, na zahodni strani se jih še s palico ne dotaknejo.

Malidelničar ::

karafeka: ja sej, Bundestag. Kot si napisala na pragu da letijo ven oz. iz solidne podpore so sedaj na robu vstopa v Bundestag - mord< bi moral napisati obstanka v Bundestagu :)
Ta FDP, to je še najbolj klasično liberalno kar Dojčland premore.
Je pa res, da nekako Švabi morda nimajo tako močne baze za to, saj tudi nekako ne zmorejo reorientirati svoje industrije v hi-tech; spomnimo se Wirecarda.
Tako da, če FDP obstane na robu je to še solidno. Kar je free-market vidikov, itak poberejo CDU/CSU.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Wrop ::

Pa smo le dočakali dan, ko je vladajoča elita šla med navadne ljudi in se zavzema za pravo stvar. Tokrat je šla predsednica parlamenta na ulice in slučajno srečala državljanko NK.
Predsednica parlamenta je podrpla idejo, da slovenskim državljankam ne bo treba več umirati zaradi prepovedanega splava (razen izjem) na Poljskem in Malti.

lynxslo5 ::

Wrop je izjavil:

Pa smo le dočakali dan, ko je vladajoča elita šla med navadne ljudi in se zavzema za pravo stvar. Tokrat je šla predsednica parlamenta na ulice in slučajno srečala državljanko NK.
Predsednica parlamenta je podrpla idejo, da slovenskim državljankam ne bo treba več umirati zaradi prepovedanega splava (razen izjem) na Poljskem in Malti.



Bosanke in Albanke se po naših mestih sprehajajo z vozički in majhnimi otroci, Slovenke pa s psi.

Sicer pa na svetu vlada zakon narave, da je tisto kar je izrojeno hitro izumre, zato levičarke nimajo potomcev.

arnecan1 ::

Malo sem razočaran, Kloakarca nima rdečih šolnov.

In nisem vedel, da ženske tako številčno umirajo zaradi splavov v Evropi, da so potrebne takšne odmevne akcije.

Praviš na Malti?

A ni feministični triumvirat z Malte Vanessa Frazier, Kosova Vjose Osmani ter Slovenije Tanje Fajon vlačil posiljene ženske s Kosova v Združene narode, ko je tam bil glih Aleksandar Vučić?

No, medtem ko se Nika bori za pravice žensk na Malti v Sloveniji, Fajonova ne opozori na to Vanesse Frazier. Ali pa Osmanove z ultra-patriarhalnega Kosova, kjer ženska rangira vmes med najljubšim konjem in hišnim psom.

Fajonka bi raje borila za pravice žensk v Sloveniji, kjer so državljani Kosova kar dejavni, tudi pri posilstvih https://n1info.si/novice/crna-kronika/d...

Da ne omenimo divjanja bodočih volivcev levice s Kosova po Celju in Slovenski Bistrici, kjer se domačini raje s pločnika umikajo določenim osebam in ne upajo pustiti otrok v šole.

Lepo je napisal Pertinač, s Kosovom imamo zelo dobre odnose, zato je bilo sodelovanje pri tej feministični akciji popolnoma nepotrebno. Slovenija ni popolnoma nič pridobila, je pa zaostrila odnose z veliko gospodarsko partnerico Srbijo.

Sedaj smo pa vsi Slovenci zaradi tega odvratni. No, kasneje se je Vučić opravičil. Odvratni so baje samo naši politiki.

Utk ::

No, kasneje se je Vučić opravičil. Odvratni so baje samo naši politiki.

No ja, kar je res je res. Tudi če to pove še tak kreten.

Gregor P ::

Wrop je izjavil:




… a ta simbolična kretnja prstov naznanja, da naj jim damo oz. da hočejo še več keša, ali da so že pune keša?:P

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

WizzardOfOZ ::

Gregor P je izjavil:

Wrop je izjavil:




… a ta simbolična kretnja prstov naznanja, da naj jim damo oz. da hočejo še več keša, ali da so že pune keša?:P



Da so polni keša in da hočejo še več. :)) superhik.press
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Meni deluje bolj kot slogan: "tlesknem s prsti in že ga več ni, odvratnega fetusa v meni".

WizzardOfOZ ::

c3p0 je izjavil:

Meni deluje bolj kot slogan: "tlesknem s prsti in že ga več ni, odvratnega fetusa v meni".


To se sliši pa tako rasistično! :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Smrekar1 ::

c3p0 je izjavil:

Meni deluje bolj kot slogan: "tlesknem s prsti in že ga več ni, odvratnega fetusa v meni".


arnecan1 ::

Eh. Slovenija in celotni zahodni svet s takimi Nikami, Holobi, Gabrcami, Klokoačarkami, Musarcami, Macroni in Trudeauji propada podobno kakor Rimski imperij.



Žalostno, kaj bomo zapustili našim otrokom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

mtosev ::

Jaz mislim podpisati tole od 8 marec za uzakonitev splava.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Utk ::

Sem mislil, da to že imamo pri nas.

Ne vem kolk se ti giblješ(=fukariš) po Poljski, ampak če se, bi morda moral tam kaj podpisat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

arnecan1 ::

mtosev je izjavil:

Jaz mislim podpisati tole od 8 marec za uzakonitev splava.

Še eden, ko je padle pod hipnozo medijev.

Gregor P ::

V bistvu je to neke vrste predvolilna kampanja za evropske volitve.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

mtosev ::

Utk je izjavil:

Sem mislil, da to že imamo pri nas.

Ne vem kolk se ti giblješ(=fukariš) po Poljski, ampak če se, bi morda moral tam kaj podpisat.

Na poljskem še nisem bil. Sem pa bil v UK na potovanju in prejšnje leto na Finskem. :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Gregor P ::

Tega pa ne razumem: KPK prijavo o nezdružljivosti funkcij Jakliča odstopila državnemu zboru. Kako prosim? KPK dela za DZ, ali kako zdaj? Višek nesposobnosti.;((
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Utk ::

mtosev je izjavil:

Utk je izjavil:

Sem mislil, da to že imamo pri nas.

Ne vem kolk se ti giblješ(=fukariš) po Poljski, ampak če se, bi morda moral tam kaj podpisat.

Na poljskem še nisem bil. Sem pa bil v UK na potovanju in prejšnje leto na Finskem. :D

Zakaj potem misliš, da bi ti moral odločat o splavu na Poljskem?

c3p0 ::

Smrekar1 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Meni deluje bolj kot slogan: "tlesknem s prsti in že ga več ni, odvratnega fetusa v meni".




No, saj imamo tudi death metal bend na tematiko.

Wrop ::

Gregor P je izjavil:

Tega pa ne razumem: KPK prijavo o nezdružljivosti funkcij Jakliča odstopila državnemu zboru. Kako prosim? KPK dela za DZ, ali kako zdaj? Višek nesposobnosti.;((


UKZ si je hotela umiti roke in sedaj je dobila žerjavico nazaj. So ji rekli, naj vseeno sporoči kaj se je odločila, da bodo vedeli za naprej. :))
Sedaj bo potrebno ustanoviti parlamentarno komisijo za reševanje lika in imena pravnice UKZ. Sicer je neodvisna novinarka MPŠ rekla, da komisije ustanavljajo za preganjanje opozicije, tako, da sedaj se pa lahko vseeno ustanovi komisijo za pregon nenašega ustavnega sodnika s pridobitno dejavnostjo visokošolskega učitelja. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wrop ()

Utk ::

Čakte, naša vrhunska sodnica in pravnica je kot pravnica poslala prijavo nekomu, ki ni pristojen za to, karkoli že naj bi bilo narobe?
Pri takih sodnikih sploh ne rabimo Čeferinov na drugi strani. Razen če si res nedolžen, potem obstaja možnost, da ga najebeš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Invictus ::

mtosev je izjavil:

Jaz mislim podpisati tole od 8 marec za uzakonitev splava.

Saj splav je v Sloveniji že uzakonjen...

Pač tipičen spin-off nesposobnežev.

Ko doma nič ne moreš narediti, greš mednarodno, kjer imaš pa izgovor, da se nič ne da...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Malidelničar ::

mtosev je izjavil:

Jaz mislim podpisati tole od 8 marec za uzakonitev splava.

To ni tema, mtosev se gre astroturfing po forumih.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

arnecan1 ::

Torej sedaj bo politika odločala o Jakliču.

Torej to več ni pravno vprašanje, ampak politično.

No, dokler ima koalicija večino, bodo Jakliča že vrgli na grmado. Ali pa bodo zaustavili konje zaradi Čeferina in transparentne tajkunke Musarce.

Utk ::

Normalno, kako bi pa zgledlo, da bi KPK šla nad Jakliča. Ve se kaj je pristojnost KPK (jaz sicer ne vem, ampak ok), in če to ne spada pod njo, KPK ne more nekaj govorit. Če UKZ misli, da je kaj narobe, zakaj ni šla direkt do tistega, ki naj bi to nadziral in kaznoval. KPK očitno to ni.

StarMafijec ::

Invictus je izjavil:


Saj splav je v Sloveniji že uzakonjen...

Pač tipičen spin-off nesposobnežev


Je uzakonjen, ni pa ustavno zagotovljen.

lynxslo5 ::

arnecan1 je izjavil:

Torej sedaj bo politika odločala o Jakliču.

Torej to več ni pravno vprašanje, ampak politično.

No, dokler ima koalicija večino, bodo Jakliča že vrgli na grmado. Ali pa bodo zaustavili konje zaradi Čeferina in transparentne tajkunke Musarce.


Glede na to, da se ta oblast obnaša arogantno in kot buldožer in ima v DZ veliko večino, ne bi bilo presenečenje, če bi sedaj kar poslanci vladne večine Jakliča kar odstavili s funkcije ustavnega sodnika in na njegovo mesto nastavili kakšnega z diplomo iz Kumrovca.

feryz ::

A bi rad podtaknil kukavičje jajce? Janeza Kumrovškega?
Nima ta prave barve faksa za te fore. Saj ne da ga rabiš, zgolj zahtevan je.

primoz4p ::

arnecan1 je izjavil:

Eh. Slovenija in celotni zahodni svet s takimi Nikami, Holobi, Gabrcami, Klokoačarkami, Musarcami, Macroni in Trudeauji propada podobno kakor Rimski imperij.



Žalostno, kaj bomo zapustili našim otrokom.

Izbrskal sem originalno sliko.


Posledićno se mi postavlja več vprašanj:
- Zakaj predsednica Nataša stoji, ko se Nika prehranjuje?
- Zakaj je izrezana predsednica Urška?
- Zakaj orkester ne igra in predsednik Robert ne pleše?
:P)

resnicoljub8 ::

arnecan1 je izjavil:

Torej sedaj bo politika odločala o Jakliču.

Torej to več ni pravno vprašanje, ampak politično.

No, dokler ima koalicija večino, bodo Jakliča že vrgli na grmado. Ali pa bodo zaustavili konje zaradi Čeferina in transparentne tajkunke Musarce.


To se mi ne zdi prav, da bi o ustavnih sodnikih politika odločala. Postavila ga tudi ni politika, ampak stroka. Tako da naj tudi stroka odloči o tem.

Utk je izjavil:

Normalno, kako bi pa zgledlo, da bi KPK šla nad Jakliča. Ve se kaj je pristojnost KPK (jaz sicer ne vem, ampak ok), in če to ne spada pod njo, KPK ne more nekaj govorit. Če UKZ misli, da je kaj narobe, zakaj ni šla direkt do tistega, ki naj bi to nadziral in kaznoval. KPK očitno to ni.


Tu je sreča za slovensko demokracijo, da nihče ni pristojen, zato še nekaj časa ne bodo vedeli, kako ga odstranit. Državni udar bo za nekaj časa preložen in bo za nekaj časa ostalo demokratičnih 6:3 namesto nedemokratičnih 7:2. Verjetno bodo pa dopolnili zakon.

resnicoljub8 ::

arnecan1 je izjavil:


No, medtem ko se Nika bori za pravice žensk na Malti v Sloveniji, Fajonova ne opozori na to Vanesse Frazier. Ali pa Osmanove z ultra-patriarhalnega Kosova, kjer ženska rangira vmes med najljubšim konjem in hišnim psom.

Fajonka bi raje borila za pravice žensk v Sloveniji, kjer so državljani Kosova kar dejavni, tudi pri posilstvih https://n1info.si/novice/crna-kronika/d...

Da ne omenimo divjanja bodočih volivcev levice s Kosova po Celju in Slovenski Bistrici, kjer se domačini raje s pločnika umikajo določenim osebam in ne upajo pustiti otrok v šole.


Ne morem se strinjati s temi pavšalnimi obtožbami Kosova in Albancev, veliko jih je produktivnih, pridnih in volijo desno sredino.

Malidelničar ::

Zdaj so sprožili celo kampanijo za Niko, na Redditu so začeli svinjati.

Ker vedo, da so glavna tema MIGRACIJE in OMEJITEV ZELENEGA PREHODA.

S Stevanovićem se v veliki meri ne strinjam, ampak jih je fajn zabil na X-u.

Pač debilni volivci, če bodo na to nasedli.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Wrop ::

Končno so prišli posnetki Goloba, kako trdo gara v nedeljo zvečer. Golob pristopa skupaj s Pristopom do ljudskih src.
Nehvaležni sodniki, medtem nekaj protestirajo, da ni izpolnil nekih danih obljub.
A niso sodniki že slišali pri zdravnikih, da lahko protestirajo kolikor hočejo, ampak na koncu bo rezultat vseeno isti.
Golob zna dobro komunicirati. :)) Ne vem zakaj se bunijo.

Wrop ::

Eurostat objavil povprečne neto letne plače za samske osebe brez otrok po kupni moči glede na Nemčijo.
Kaže kako hitro lahko izpuhti vsa prednost, ki smo jo imeli pred primerljivimi državami. Še malo, pa bomo druga Romunija.
Še 32 delovni teden uvedejo, pa ne za zdravnike, pa bomo tam.

Utk ::

Prebilič je namreč - v Bruslju - nadomestni predstavnik Slovenije v European Committee of Regions (CoR), kjer pa se je, zanimivo, črno na belem opredelil kot predstavnik politične skupine socialistov (PES).

Zanimivo, skoraj bi reku, da se je Prebilič pri nas kazal kot bolj desen kot pa nek komunajzer. Volil ga ne bom, ampak ok, vseeno bi bilo morda kaj bolje za levičarje pri nas, če bi imeli več takih kot on, ki vseeno tudi kje kaj dejansko naredi, kot pa kup filozofov in delomrznežev.

Wrop ::

Je kdo pričakoval kaj drugega? Zunaj zelen, znotraj rdeč. :))

Utk ::

Je pa res, da tudi ni nek podpornik Ukrajine. Že takrat sem ga odpisal, ampak očitno je res hardcore levičar, to neko bluzenje o sredini ne bo vžgalo več.

StarMafijec ::

Utk je izjavil:

Je pa res, da tudi ni nek podpornik Ukrajine. Že takrat sem ga odpisal, ampak očitno je res hardcore levičar, to neko bluzenje o sredini ne bo vžgalo več.

Glede na to, da podpira Rusijo, je potem tudi hardcore fašist.

Gregor P ::

Itak, da je kavč kaviar hard core levičar ... vse dokler kot župan ne obravnava tematike Šošonov>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
««
147 / 157
»»