» »

kamera Sony ZV-1 ali pocakat na Iphone 14

kamera Sony ZV-1 ali pocakat na Iphone 14

musicfreak ::

Kaj je boljsa zadeva za fotografije? Sem amater, ne da se mi ubadat z nastavitvami prevec. Gledam ze iphone 13 pro pa so slike skoraj na nivoju Sony Zv-1. A bo Iphone 14 dosti boljsi glede slik, se ze kaj ve?

miteq ::

Počakaj še teden dni, da uradno predstavijo iPhone 14, pa boš vedel.

musicfreak ::

ja kamera na iphone 14 pro je super, ampak meni je ta notch tako grd in pa oblika, da zal ne morem preko tega da bi to vsak dan hotel uporabljat (sem sel danes testirat). meni je samsung a52 ali s22 plus perfekt kar se oblike tice, ampak zal dosti slabsa kamera kot iphone.

katere so opcije da za podoben denar dobim enako kvalitetne slike in videje? zal jih pri telefonu ni. po eni strani res ne bi rad kupil dragega telefona samo za slike, ker za vsakodnevne stvari ga ne bi hotel uporabljat. kateri digitalni fotoaparat bi delal podobno dobre slike ali videje?

klinker ::

jonystar ::



primerjava iPhone-a 14 z "pravim" fotoaparatom.

musicfreak ::

ja, ocitno bom prvic v zivljenju mogel kupit iphona, ki ga bom uporabljal samo kot fotoaparat...sem primerjal mnogo videjev iphona z samsungi, pixli in drugimi fotoparati s podobno ceno in iphone enostavno (zal) zmaga. Sploh ker poznam ljudi ki snejamo na partijih kake videje in je kvaliteta ze pri 12 bila odlicna.

Melanholija ::

Pa kupi rabljenega, da glih ne zapraviš preveč denarja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi iPhone z USB-C vreden 86.000 dolarjev

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
3710491 (7445) Sparrow
»

Zdaj pa res enotni polnilniki v EU (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
10821896 (14328) Zimonem
»

telefon z najboljso kvaliteto videjev (snemanje v klubu)

Oddelek: Kaj kupiti
304397 (2562) Stari maček
»

Nakup mobitela, dobra kamera

Oddelek: Mobilne tehnologije
458503 (6701) r3dkv1c4
»

Najboljša kamera pri mobilnih telefonih (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5514007 (12523) kmegli

Več podobnih tem