» »

A1 Xplore TV

A1 Xplore TV

««
22 / 22
»
»»

Veron ::

Samo Internet je šel iz 29 na 35 :|

-JM- ::

Veron je izjavil:

Samo Internet je šel iz 29 na 35 :|


Sem ravno prejšnji mesec podpisal pogodbo za ta paket, so mi dali popust, ker imam še 4 tel. naročnine pri njih - za ceno 23,19€ za 2 leti. Torej lahko pričakujem na naslednjem računu podražitev za 20% ?

Veron ::

Kolko je meni jasno, obstoječi paketi ostanjo zaenkrat taki kot so (cenovno) - tudi imena so dragačna.
Nova naročila pa padejo pod višjo postavko.

OutOfTheBox ::

-JM- je izjavil:

Veron je izjavil:

Samo Internet je šel iz 29 na 35 :|


Sem ravno prejšnji mesec podpisal pogodbo za ta paket, so mi dali popust, ker imam še 4 tel. naročnine pri njih - za ceno 23,19EUR za 2 leti. Torej lahko pričakujem na naslednjem računu podražitev za 20% ?


Če podpišeš pogodbo ne morejo kar spreminjat.

Zgodovina sprememb…

Oldi ::

Na drugem TV sem imel Chromecast 2 in parkrat na mesec iz Xplore TV na Android telefonu chromecastal. Chromecast je izgleda crknil, na HDMI ni nič, app Home ga ne vidi, sveti oranžna LED.
S čem bi se dalo Chromecast 2 nadomestiti oziroma gledati TV brez dodatne naročnine.

Oldi ::

Morda Android TV box, ki se mu ob zagonu naloži ustrezna apk.

-JM- ::

pwn3rrr je izjavil:

Ganon je izjavil:

Google še vedno najde stare pakete, če greš direktno na spletno stran, jih ne najdeš več.

https://www.a1.si/a1-net-tv

Kar vidim je to, da je TV S postal mini in se podražil za 6 evrov. TV L je zdaj postal maxi in se podražil za 3 evre, srednjega TV M paketa, ki je stal 41 evrov, pa sploh ni več, so raje dodali maxi+ za 68 evrov. Slabo, slabo. Dobro, da imam stari TV M paket.


Tudi TV L (zdajšni maxi) se je podražil praktično za 6€, saj je bil prej časovni zamik brezplačen, sedaj je pa samo prve 3 mesece (doplačilo 3€/mesec).
Tale Maxi+ je pa za moje pojme fail, za 11€/mesec več dobiš zraven samo eno od dodatnih vsebin (s tistimi, ki so pod pod 5,5€/mesec, si do konca vezave 24 mesecev celo na slabšem, kot pa če bi vzel srednji paket + dodatno vsebino), na dolgi rok gledano si pa na slabšem v vseh primerih.

Za njih najboljšo potezo so pa naredili z ukinitvijo srednjega M paketa, ki ga ima veliko naročnikov, S je že toliko oskubljen s programsko shemo, da bodo logično šli vsi na Maxi (13€ razlike/mesec).


Po novem je dodatno plačljiv tudi paket arena (razen arena1 in arena2)

spamer ::

A1 je res katastrofa, mislim, pa kako so tako nabili cene, pa lih sem mislu iti na njih in podrazajo pakete, hvala lepa res. Zdaj moram ze spet iskati alternativno varjanto, pa ze tako ne moras kjerkoli imeti interneta, ker nimajo svoje povezave itd... Delajo samo v uradnem casu, pol jih ni..
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

skumpl ::

-JM- je izjavil:

Po novem je dodatno plačljiv tudi paket arena (razen arena1 in arena2)

Za 4,99€ na mesec, škoda ker ni zraven tudi Sport Klub.
««
22 / 22
»
»»